TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2022 04 03

NBA lygoje K.Durantas sumetė 55 taškus, bet neišgelbėjo „Nets“

Rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA lygoje sužaidęs Kevinas Durantas nėrėsi iš kailio, bet „Brooklyn Nets“ (40-38) vis tiek pralaimėjo.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse dėl geresnės pozicijos įkrintamosiose „Nets“ išvykoje 115:122 (30:28, 20:37, 37:29, 28:28) turėjo pripažinti Trae Youngo ir „Atlanta Hawks“ (41-37) klubo pranašumą.

Puolime nesustabdomas K.Durantas per 42 minutes sumetė net 55 taškus (11/18 dvit., 8/10 trit., 9/11 baudų), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 sykius.

Tai jau trečias kartas šiame sezone, kai KD surenka pusę šimto taškų. NBA istorijoje tai pirmas toks kartas tarp 33 metų ir vyresnių žaidėjų.

„Man tai nė kiek nerūpi. Aš tiesiog pykstu dėl pralaimėjimo“, – rėžė K.Durantas.

„Nets“ ekipai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės, po kurios ji liko dešimtoje NBA Rytų konferencijos vietoje. „Hawks“ pakilo į aštuntą.

„Vanagų“ didvyriu tapo T.Youngas, kuris lemiamu metu – kai komandas skyrė vos vienas taškas (107:106) – vienas pats pelnė 7 taškus iš eilės.

Iš viso „Hawks“ lyderis sumetė 36 taškus (6/15 dvit., 4/9 trit., 12/14 baudų) per 35 minutes ir pridėjo 10 rezultatyvių perdavimų.

„Šiuo metu žaidžiame tikrai gerą krepšinį“, – džiaugėsi „Hawks“ lyderis.

„Hawks“: Trae Youngas 36 (10 rez. perd., 6 atk. kam.), De‘Andre Hunteris (10 atk. kam.) ir Danilo Gallinari – po 15, Timothe Luwawu-Cabarrotas 11, Clintas Capela (12 atk. kam.) ir Delonas Wrightas – po 9.

„Nets“: Kevinas Durantas 55 (7 atk. kam.), Kyrie Irvingas 31 (6 rez. perd.), Kessleris Edwardsas 9, Andre Drummondas 8 (13 atk. kam.).