2016 01 22

NBA: pergalingas Marco Gasolio žaidimas ir „Cavaliers“ trio dominavimas

NBA reguliariajame sezone sužaistos penkerios rungtynės. Marcas Gasolis dvitaškiu su pražanga mačo pabaigoje išplėšė savo komandai pergalę Denveryje, o „Cavaliers“ lyderių trejetas įveikė vieną geriausių Vakarų konferencijos komandų.
Kevinas Love'as
Kevinas Love'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sėkminga pabaiga

„Memphis Grizzlies“ (25-19) krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės, išvykoje 102:101 (37:23, 18:25, 24:29, 23:24) įveikdami „Denver Nuggets“ (16-27).

Antrajame ketvirtyje Memfio ekipa turėjo 18-os taškų pranašumą, tačiau trečiojo pradžioje jis ištirpo iki taško – 59:58. Lemiamo kėlinuko pradžioje „Grizzlies“ išsiveržė į priekį 87:80, tačiau likus žaisti 2 su puse minutės šeimininkai rezultatą išlygino – 91:91.

Marco Gasolio prasiveržimas ir du taškai su varžovo pražanga persvėrė rezultatą „Grizzlies“ naudai (100:98) likus žaisti 12 sekundžių. Danilo Gallinari prametė tritaškį, Mike'as Conley sumetė baudas ir paskutinis „Nuggets“ tritaškis nugalėtojo nepakeitė.

Traumų kamuojamas „Grizzlies“ klubas rungtynėms registravo vos 10 krepšininkų. „Centras“ Ryanas Hollinsas turi tik 10-ies dienų sutartį.

„Nuggets“: D.Gallinari ir K.Fariedas (8/12 dvit., 12 atk. kam.) po 17, E.Mudiay (8 rez. perd.) ir W.Bartonas po 14.

„Grizzlies“: M.Gasolis (9/14 dvit., 9/10 baud., 6 rez. perd.) 27, M.Conley 20, Z.Randolphas 13, C.Lee 10.

„Cavaliers“ trio pergalė

„Cleveland Cavaliers“ (30-11) tapo ketvirtąja komanda šį sezoną, pasiekusia 30-ies pergalių ribą, kai namuose 115:102 (28:31, 31:19, 29:22, 27:30) įveikė vieną geriausių Vakarų konferencijos klubų, „Los Angeles Clippers“ (27-15).

Po pirmadienio žeminančio sutriuškinimo namie prieš „Golden State Warriors“ pagaliau atsigavę Klivlendo žaidėjai įveikė ekipą, kuri buvo laimėjusi 11 iš 12-os pastarųjų rungtynių.

Trečiajame ketvirtyje „Cavaliers“ pirmaujant 79:69, Davidas Blattas į aikštę įleido Jamesą Jonesą, kurio užduotis buvo prasiženginėti prieš DeAndre Jordaną.

Per 1 minutę ir 20 sek. J.Jonesas keturis kartus prasižengė prieš „Clippers“ vidurio puolėją, kuris pataikė tik 3 baudas iš 8, o „Cavs“ nutolo iki 88:72.

Puikiai sužaidė „Cavaliers“ trio – LeBronas Jamesas, Kyrie Irvingas ir Kevinas Love'as, kartu surinkę 51 tašką. J.R.Smithas pataikė net šešis tritaškius.

„Clippers“ ir vėl vertėsi be savo žvaigždės Blake'o Griffino

„Cavaliers“: J.R.Smithas (6/7 trit.) ir L.Jamesas (12 rez. perd.) po 22, K.Irvingas 21, K.Love'as (3/6 trit., 16 atk. kam.) 18, T.Mozgovas 11.

„Clippers“: C.Paulas (10/16 dvit., 9 rez. perd.) 30, J.J.Redickas 17, J.Crawfordas 16, C.Aldrichas 11.