2016 10 28

NBA: „Spurs“ nugalėjo siautusį D.Cousinsą, D.Wade'as debiutavo Čikagoje

Ketvirtadienį NBA buvo sužaistos ketverios rungtynės. Dwyane'as Wade'as gimtajai „Chicago Bulls“ komandai padovanojo pergalę jau debiutinėse rungtynėse. „San Antonio Spurs“ klubas po atkaklios kovos palaužė „Sacramento Kings“.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Scanpix“/AP nuotr.

„Sacramento Kings“ (1-1) – „San Antonio Spurs“​ (2-0) 94:102 (29:27, 28:26, 14:23, 23:26)

Įtempta kova taškas į tašką klostėsi du kėlinius. Trečiajame „Spurs“ pavyko atitrūkti. „Kings“ dar kabinosi į kovą, tačiau San Antonijo ekipa įsirašė antrą pergalę iš eilės.

Sakramento klubą į priekį visomis pajėgomis tempė DeMarcusas Cousinsas, kuris pasiekė įspūdingą dvigubą dublį – 37 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.

„Spurs“ ekipoje rezultatyviausias buvo 30 taškų surinkęs Kawhi Leonardas.

„Kings“: D.Cousinsas 37, R.Gay 17, B.McLemore'as 10.

„Spurs“: K.Leonardas 30, L.Aldridge'as 16, D.Lee ir D.Dendmonas po 12.

„Chicago Bulls“ (1-0) – „Boston Celtics“ (1-1) 105:99 (30:20, 27:29, 22:24, 26:26)

Dwyane'as Wade'as sugrįžo į gimtąją Čikagą. Ir jis buvo raktas jau į pirmąją sezono pergalę. Jis sustabdė Bostono ekipos spurtą ketvirtajame kėlinyje – jis pats pataikė tritaškį ir neleido to padaryti Geraldui Greenui.

Iš viso D.Wade'as pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, Jimmy Butleris rezultatyvumu jį pranoko – surinko 24 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Bulls“ pataikė 11 tritaškių iš 25-ių ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 55-36.

„Bulls“: J.Butleris 24, D.Wade'as 22, T.Gibsonas 18, N.Mirotičius 15.

„Celtics“: I.Thomas 25, A.Bradley 16, J.Crowderis 14, A.Horfordas 11.

Kiti rezultatai:

„Atlanta Hawks“ (1-0) – „Washington Wizards“ (0-1) 114:99

„Portland Trail Blazers“ (1-1) – „Los Angeles Clippers“ (1-0) 106:114 (27:28, 22:30, 33:24, 24:32)