2021 06 21

NBA Vakarų konferencijos finalą „Suns“ pradėjo D.Bookerio šou

NBA Vakarų konferencijos finalo serija prasidėjo „Phoenix Suns“ komandos pergale. Arizonos ekipa namuose 120:114 (21:21, 36:33, 36:39, 27:21) pranoko „Los Angeles Clippers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
Devinas Bookeris
Devinas Bookeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš šį mačą buvo pasveikintas geriausiu šio sezono NBA klubų vadovu išrinktas „Suns“ generalinis direktorius Jamesas Jonesas.

Tvirčiau iniciatyvą į savo rankas Finikso komanda perėmė po didžiosios pertraukos, bet ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ rado jėgų sugrįžti ir buvo priartėję iki vieno metimo.

Po Rajono Rondo ir Terance'o Manno tritaškių svečiai likus 22 sek. sumažino atsilikimą iki 114:116, bet tuomet vadžias į savo rankas ėmė dėjimą atlikęs „Suns“ lyderis Devinas Bookeris.

Jis per 44 minutes pelnė 40 taškų (12/22 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Abi komandos konferencijos finalo seriją pradėjo pradėjo gerokai nukraujavusios. „Clippers“ negali padėti traumuotas Kawhi Leonardas, o „Suns“ – koronavirusu susirgęs Chrisas Paulas.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), DeAndre Aytonas 20 (9 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 14, Jae‘us Crowderis 13, Cameronas Johnsonas 12, Cameronas Payne‘as 11 (9 rez. perd.).

„Clippers“: Paulas George‘as 34, Reggie Jacksonas 24, DeMarcusas Cousinsas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti