2017 01 30

Neįtikėtinos M.Kuzminsko rungtynės – 68 minutės su keturiais pratęsimais

Paulas Millsapas keturias valandas užtrukusių NBA rungtynių pabaigoje pataikė pergalingą metimą. „Atlanta Hawks“ puolėjas tikino, kad tai buvo smagi patirtis, bet jos kada nors antrą kartą išgyventi nenorėtų. Mindaugui Kuzminskui teko žaisti keturių pratęsimų trilerį, kurį „New York Knicks“ pralaimėjo 139:142.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ pralaimėjo „Hawks“ komandai 139:142.
  • Komandos žaidė net keturis pratęsimus, mačas truko 68 minutes.
  • M.Kuzminskas per 36 minutes pelnė 13 taškų.
  • Lietuvio +/- rodiklis buvo geriausias Niujorko ekipoje.

„Buvo linksma, – sakė net 60 minučių ant parketo praleidęs 37 taškus pelnęs P.Millsapas. – Nenorėčiau kada nors vėl taip žaisti, bet buvo smagu. Kokios buvo rungtynės? Aš jų jau net nebeprisimenu.“

Pražangos išretino „Knicks“ komandą iki 6 žaidėjų. Vienas iš neišsibaudavusių buvo ir M.Kuzminskas.

Lietuviui dėl to teko žaisti bent 36 minutes iš 68 minučių žaidimo laiko.

Lietuvis pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo ir kartą prasižengė.

M.Kuzminskui būnant aikštėje „Knicks“ pelnė 6 taškais daugiau nei varžovai. Tai buvo geriausias +/- rodiklis Niujorko komandoje.

Pagrindinio laiko ir pirmojo pratęsimo pabaigoje rezultatą išlyginęs C.Anthony prieš pat antrojo finišą užsidirbo 6-ąją asmeninę pražangą.

„Šie pratęsimai išsekino, tačiau nebūti aikštėje ir stebėti žaidimą du pratęsimus buvo labai sudėtinga. Norėjau būti aikštėje“, – sakė 46 minutes žaidęs ir rezultatyviausią sezono mačą pažymėjęs (45 tšk.) 32-ejų C.Anthony.

Antrajame ir trečiajame pratęsime Niujorko komandą gelbėjo Courtney Lee tritaškis ir baudų metimai. Bet ketvirtajame „Knicks“ nebeišsikapstė.

„Gerai, kad rytoj nežaisime“, – pusiau juokais leptelėjo „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas.

Keturių pratęsimų mačą pastarąjį kartą „Knicks“ žaidė 1951-aisiais. Ir pralaimėjo. „Hawks“ krepšininkai keturių pratęsimų trilerį turėjo dar 2012-aisiais.

„Knicks“ vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Derricko Rose'o, kuris dėl čiurnos traumos gali praleisti daugiau rungtynių.

„Knicks“: C.Anthony 45, B.Jenningsas 18 (11 rez. perd.), C.Lee 17, K.Porzingis ir J.Holiday po 15, M.Kuzminskas 13.

„Hawks“: P.Millsapas 37 (19 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Bazemore'as 24, D.Schroderis 23 (15 rez. perd.), D.Howardas (13 atk. kam.) ir T.Hardaway'us (8 rez. perd.) po 19, M.Dunleavy 12.