2019 03 17

Nesėkmė Vašingtone: B.Bealo tritaškių šou nustelbė rezultatyvų J.Valančiūną ir „Grizzlies“

„Memphis Grizzlies“ (28-42) su Jonu Valančiūnu pralaimėjo NBA rungtynes Vašingtone – rezultatu 128:135 (37:35, 34:34, 32:36, 25:30) nusileido Bradley Bealo vedamai „Washington Wizards“ (30-40) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei dukart suklydo.

„Grizzlies“ nesulaikė B.Bealo, kuris pataikė 9 tritaškius iš 12-ikos ir iš viso surinko 40 taškų. Tiek taškų jis pelnė antrose rungtynėse iš eilės ir per šiuos du mačus pataikė 16 tritaškių iš 25-ių. Tiesa, „Charlotte Hornets“ ekipai „Wizards“ pralaimėjo.

„Miegojau prastai, visą naktį niršau. Atsikėliau 6 val. ryto ir visą dieną galvojau apie vakarykščias rungtynes. Žinojau, kad šiandien bet kokia kaina turėjome laimėti, kad ir kas nutiktų“, – kalbėjo B.Bealas, jau per pirmąjį kėlinį į „Grizzlies“ krepšį pasiuntęs 16 taškų.

„Scanpix“ nuotr./Bradley Bealas

Tuo tarpu nusivylęs J.B. Bickerstaffas, „Grizzlies“ treneris, po pralaimėjimo žadėjo permainas komandoje.

„Esu nepaprastai nusivylęs mūsų pastangomis gynyboje. Bandysime skirtingus dalykus, skirtingus žmones, skirtingas pozicijas – tiesiog negalime išgyventi ir būti komanda taip žaisdami“, – teigė treneris.

„Wizards“: Bradley Bealas 40, Jabari Parkeris 20, Bobby Portisas 18, Tomas Satoransky ir Jeffas Greenas po 15.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 28 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22, Avery Bradley 21, Chandleris Parsonsas 16, Joakimas Noah 15.