2021 12 01

Niujorko mūšyje – lankomumo rekordas ir pergalingi „Nets“ baudų metimai

Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas sukūrė puikų šou didžiausiai kada nors miniai, stebėjusiai „Nets“ rungtynes Brukline, kur sugužėjo dviejų komandų sirgaliai. Galiausiai „Nets“ šventė pergalę prieš kitą Niujorko komandą „Knicks“ 112:110 (33:28, 27:33, 28:23, 24:26).
Jameso Johnsono blokas
Jameso Johnsono blokas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kai komanda yra čia jau keletą metų, nesvarbu, kas joje žaidžia, nesvarbu, kas kur žaidžia apskritai, nes energija visad bus puiki, – kalbėjo J.Hardenas. – Nesvarbu, žaidžiame MSG arenoje ar čia, sirgaliai palaikys savo komandas ir bus geros rungtynės. Šiandien mums pavyko laimėti.“

Jamesas Johnsonas sumetė baudų metimus ir išplėšė „Nets“ pergalę, likus žaisti 2,2 sek.

J.Hardenas suvertė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, K.Durantas pridėjo 27 taškus ir 9 kartus asistavo komandos draugams.

Paskutinėje „Nets“ atakoje K.Durantas buvo uždvigubintas ir privalėjo nusimesti kamuolį. „Buvau tam pasiruošęs grįždamas į aikštę po minutės pertraukėlės“, – sakė KD.

Alecas Burksas pelnė 25 taškus „Knicks“ komandai, jis pratinasi prie sau naujo pagrindinio įžaidėjo vaidmens. Juliusas Randle'as pridėjo 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Šias rungtynes stebėjo net 18 081 sirgalius tribūnose.

„Nets“: J.Hardenas 34 (10 atk. kam. 8 rez. perd.), K.Durantas 27 (9 rez. perd.), C.Thomasas 12, P.Millsas 10.

„Knicks“: A.Burksas 25, J.Randle'as 24 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), D.Rose'as 16 (9 rez. perd.), E.Fournier 13, I.Quickley 12.