TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 01 04

Nuostabiai žaidusį Domantą Sabonį kaip reikiant išgąsdino suomio dūris

Nepaisydamas traumos, Domantas Sabonis toliau veda į pergales savo komandą. Lietuvis žaidė puikiai, buvo netoli trigubo dublio, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ klubas (20-16) išvykoje 117:115 (35:23, 25:28, 28:38, 29:26) nugalėjo „Utah Jazz“ (19-21).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 39 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat lietuvis 2 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Kai Domas buvo aikštėje, „Kings“ pelnė net 21 tašku daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį centras iš Lietuvos buvo geriausias komandoje.

Priminsime, kad D.Sabonis rungtyniauja su lūžusiu nykščiu.

„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis

Rezultatyviau už D.Sabonį žaidė tik De'Aaronas Foxas, surinkęs net 37 taškus. Net 22 taškus jis pelnė kertiniame ketvirtajame kėlinyje.

Varžovų ekipoje suomis Lauri Markkanenas pasižymėjo 28 taškais, Jordanas Clarksonas pridėjo 24.

Beje, L.Markkanenas paskutinę akimirką dar švystelėjo ir taiklų akrobatinį tritaškį, kuris, atrodė, išplėš pergalę „Jazz“ ekipai, bet galiausiai teisėjai metimo neįskaitė.

Jutos komandai tai penktas pralaimėjimas iš eilės, Sakramentui – trečia pergalė per ketverias rungtynes.

Trečiadienį „Kings“ namuose priims „Atlanta Hawks“ ekipą. Sakramento ekipa su 20 pergalių ir 16 nesėkmių Vakarų konferencijoje žygiuoja penkta.

„Jazz“: L.Markkanenas 28, J.Clarksonas 24, M.Conley 18, M.Beasley 16, J.Vanderbiltas 14.

„Kings“: D.Foxas 37, D.Sabonis 21 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), H.Barnesas 19, K.Murray'us ir K.Huerteris po 16.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti