2021 01 28

Nuostabų LeBroną ir „Lakers“ Filadelfijoje pražudė paskutinių sekundžių metimas

Filadelfijoje praėjusią naktį susidūrė NBA Rytų ir Vakarų konferencijų lyderiai – „Philadelphia 76ers“ (13-6) ir „Los Angeles Lakers“ (14-5) krepšininkai. Pergalę dramatiškose rungtynėse pasiekė namuose žaidę „Sixers“ – 107:106 (34:24, 21:27, 26:23, 26:32).
Tobiasas Harrisas pataikė pergalingą metimą
Tobiasas Harrisas pataikė pergalingą metimą / „Scanpix“ nuotr.

Laimėjimą savo komandai atnešė pergalingą metimą pataikęs Tobiasas Harrisas.

„76ers“ puolėjas likus 2,4 sek. atsilošė nuo Alexo Caruso gynybos ir pataikė metimą iš vidutinio nuotolio, išvedusį Filadelfijos klubą į priekį.

Laiko atsakymui dar turėję „Lakers“ sėkmingos atakos suregzti nebespėjo – sudėtingas Anthony Daviso metimas iš aikštės vidurio buvo toli nuo tikslo.

„76ers“ galėjo laimėti ir lengviau, nes likus trims minutėms dar turėjo 12 taškų persvarą (105:93), bet A.Caruso, Kentaviouso Caldwello-Pope'o ir Denniso Schroderio tritaškiai prikėlė svečius, kurie po 13 iš eilės taškų išsiveržė į priekį (106:105).

Vis dėlto „uždaryti“ rungtynių NBA čempionai nepajėgė, patirdami pirmą pralaimėjimą išvykoje šį sezoną – prieš tai „Lakers“ svečiose arenose buvo laimėję visus 10 mačų.

„Ežerinių“ neišgelbėjo net ir dar vienas nuostabus LeBrono Jameso pasirodymas. Karalius per 38,5 minutės sumetė 34 taškus (10/17 dvit., 2/5 trit., 8/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Filadelfijos ekipos gretose atsvara jam tapo Joelio Embiido, Tobiaso Harriso ir Beno Simmonso trio. Pirmieji du pelnė atitinkamai 28 ir 24 taškus, o australas B.Simmonsas surinko trigubą dublį – 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Ryškiausios komandų žvaigždės sudalyvavo ir nemaloniame epizode trečiajame kėlinyje. L.Jamesas stumtelėjo dėti į krepšį mėginusį J.Embiidą, kuris skaudžiai nusileido ant nugaros.

Kamerūnietis, nepaisant skausmo, galėjo toliau tęsti rungtynes, o LeBronas buvo nubaustas nesportine pražanga.

Pralaimėję „Lakers“ užleido Vakarų konferencijos lyderių poziciją „Utah Jazz“ ekipai (14-4). „76ers“ išlieka Rytų viršūnėje.

„76ers“: Joelis Embiidas 28 (11/13 baud.), Tobiasas Harrisas 24 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Benas Simmonsas 17 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Danny Greenas 14 (4/9 trit.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 10/17 dvit.), Anthony Davisas 23 (9/15 dvit., 8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 16, Alexas Caruso 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius