2021 02 25

Nuvylusi žinia – nė motais: D.Sabonis surengė galingą pasirodymą ir iš klumpių išvertė varžovą

Nepatekimas tarp NBA „Visų žvaigždžių“ Domanto Sabonio pernelyg nesujaudino. Lietuvos krepšinio talentas toliau tęsia įspūdingą sezoną ir mačą su „Golden State Warriors“ (18-15) baigė su dar vienu galingu dvigubu dubliu. Tiesa, „Indiana Pacers“ (15-15) komanda savoje „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje buvo priversta iškelti baltą vėliavą – 111:107 (25:22, 31:36, 28:22, 27:27).
Stephenas Curry ir Domantas Sabonis
Stephenas Curry ir Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis vėl buvo vienas rezultatyviausių mačo žaidėjų ir per 39 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/12 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, du kartus kamuolį perėmė, vieną – blokavo, suklydo šešis kartus ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už jį šiose rungtynėse žaidė tik Malcolmas Brogdonas ir „Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry, pelnę po 24 taškus.

Pirmaujanti komanda rungtynėse keitėsi ne kartą, bet trečiojo kėlinio viduryje svečiams pavyko perimti iniciatyvą.

Nuo to laiko svečiai iš Vakarų pakrantės nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje, tiesa, prasidėjus paskutine idvikovos minutei jų pozicijos kaip reikiant susvyravo.

Po S.Curry pražangos puolime M.Brogdonas sumažino „Pacers“ atsilikimą iki vieno metimo (105:107).

Visgi paskutinės sekundės priklausė svečiams: S.Curry sumetė baudas po S.Sabonio pražangos, o kamuolį dar kartą perėmęs Draymondas Greenas įtvirtino pergalę.

Pačioje dvikovos pabaigoje po susidūrimo su lietuvio alkūne kurį laiką ant parketo teko pagulėti puikiai žaidusiams „Warriors“ atstovui Kelly Oubre, tačiau galiausiai jis galėjo užbaigti rungtynes.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Domantas Sabonis 22 (16 atk. kam.), Dougas McDermottas 15, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 24 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kelly Oubre 17, Andrew Wigginsas 15, Ericas Paschallis 13, Draymondas Greenas 12 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Jamesas Wisemanas 11.