2015 07 17

Ovidijus Galdikas simboliškai debiutavo NBA vasaros lygoje

„New York Knicks“ treneris Derekas Fisheris pagaliau išleido vidurio puolėją Ovidijų Galdiką į aikštę, tačiau tiek jam, tiek kitam tautiečiui Gilvydui Birutai žygis atkrintamosiose Las Vegase baigėsi. „Knicks“ ir „Denver Nuggets“ komandos pasitraukė iš vasaros lygos atkrintamųjų varžybų.
Ovidijus Galdikas
Ovidijus Galdikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Knicks“ į priekį užleido „Golden State Warriors“ komandą, kuriai nusileido rezultatu 54:76 (15:13, 7:21, 19:25, 13:17).

O.Galdikas aikštėje praleido vos 72 sekundes, per skurias spėjo pasižymėti tik viena klaida.

Lietuvis aikštėje pasirodė priešpaskutinę minutę, stengėsi būti labai aktyvus, bet po krepšiu nesulaukė nė vieno perdavimo. Paskutinėmis sekundėmis po perimto kamuolio O.Galdikas suklydo, perduodamas jį tiesiai varžovui į rankas.

26 metų 217 cm ūgio „centras“ iki rungtynių su „Warriors“ praleido visas trejas vasaros lygos rungtynes, nors ruoštis turnyrui į JAV buvo išvykęs prieš kelias savaites.

Derekas Fisheris stipriai apkartino Ovidijaus Galdiko vasarą. Ketverios rungtynės ir viena sužaista minutė - dar tokio...

Posted by Erildas Budraitis / Krepšinis on 2015 m. liepos 16 d.

Latvis Kristapas Porzingis Niujorko komandai per 24 minutes įmetė 12 taškų (2/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 karuts.

G.Birutos atstovaujama „Nuggets“ komanda 73:82 (15:18, 17:19, 24:24, 17:21) nusileido „Atlanta Hawks” ekipai.

23 metų 203 cm ūgio puolėjas aikštėje praleido 6 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

„Hawks“ gretose nuo suolo pakilo praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryte“ žaidęs Mike'as Moseris. Puolėjas per 7 minutes prametė du tritaškius, vieną dvitaškį, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti