2017 12 24

D.Sabonis pasižymėjo stipriu dėjimu ir nuliūdino lietuvių kilmės gynėją

„Indiana Pacers“ krepšininkai (19-14) pasiekė ketvirtą vietą Rytų konferencijoje, nors prieš sezoną jiems buvo lipdoma autsaiderių etiketė. Dar vieną pergalę Indianapolio klubas pasiekė namie, kur šeštadienį 123:119 susitvarkė po pratęsimo su „Brooklyn Nets“ (12-20), nors turėjo likviduoti 19 taškų atsilikimą.
Domantas Sabonis su „Indiana Pacers“ po pratęsimo įveikė „Brooklyn Nets“ komandą. / „Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis Kalėdas pasitiko devynetais.

Tiek balų jam būtų galima drąsiai parašyti už pirmąją sezono dalį NBA, tiek taškų jis surinko ir tiek kamuolių atkovojo lietuvis šeštadienį per mačą su „Nets“.

Domantas įsitraukė į žaidimą nuo atsarginių suolo, bet žaidė 29 minutes, pataikė 4 dvitaškius iš 11, 1 baudą iš 2. Tarp jų buvo ir įspūdingų dėjimų į krepšį.

Be to, D.Sabonis atliko net 5 rezultatyvius perdavimus.

Jaunasis vidurio puolėjas buvo arti savo vidurkių šį sezoną (D.Sabonis pelno po 12 taškų ir atkovoja po 8,2 kamuolio). Nors jo plius/minus rodiklis buvo prasčiausias ekipoje (minus 5), 21 metų lietuvis padėjo atsiskleisti kitiems „Pacers“ žaidėjams, o tokių buvo ne vienas.

Pirmiausia, Victoras Oladipo, surinkęs net 38 taškus.

Kartu su D.Saboniu prieš sezoną iš „Oklahoma City Thunder“ mainais gautas gynėjas tiesiog pražydo per pirmą sezoną Indianapolyje ir penktąjį lygoje.

Jis buvo rezultatyviausias per penkerias pastarąsias „Pacers“ rungtynes, pelnęs 26, 26, 38, 23 ir dabar vėl 38 taškus. „MPV“, – skandavo atkutę Indianapolio arenos žiūrovai, o „Pacers“ gynėjas Darrenas Collisonas pasiūlė: „Jis turėtų būti išrinktas į Visų Žvaigždžių starto penketą“.

„Scanpix“ nuotr./„Indiana Pacers“ po pratęsimo įveikė „Brooklyn Nets“ komandą.

„Pacers“ vidurio puolėjas Mylesas Turneris taip pat žaidė naudingai, pelnęs 23 taškus ir blokavęs net 6 metimus. Kroatas Bojanas Bogdanovičius pridėjo 17 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Bruklino komanda pirmavo 19 taškų antrajame kėlinyje, bet „Pacers“ pavijo svečius likus žaisti 8 minutes. Banguotas mačas patyrė pratęsimą, per kurį „Pacers“ turėjo V.Oladipo.

Bruklino komandai 8 taškus per 13 min. pelnė Nickas Stauskas – lietuvių kilmės Kanados krepšininkas, pernai apsilankęs Lietuvoje.

Trečiasis sezonas 24 metų atakuojančiam gynėjui nėra stebuklingas – jo vidurkis yra 4,4 taško, bet per pastaruosius dešimt mačų N.Stauskas gavo ryškesnį vaidmenį ir renka po 10 taškų.

„Scanpix“ nuotr./„Indiana Pacers“ po pratęsimo įveikė „Brooklyn Nets“ komandą, kuriai atstovauja Nickas Stauskas.

„Pacers“: V.Oladipo 38, M.Turneris 23, B.Bogdanovičius 17, D.Collisonas 14, L.Stephensonas 11, D.Sabonis 9;

„Nets“: S.Dinwiddie 26, D.Carrollas 20 R.Hollisas-Jeffersonas 18.

Visų NBA šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Toronto Raptors“ (J.Valančiūnas 12) – „Philadelphia 76ers“ 102:86

„Indiana Pacers“ (D.Sabonis 9) – „Brooklyn Nets“ 123:119 (po pratęsimo)

„Los Angeles Lakers“ – „Portland Trail Blazers“ 92:95

„Sacramento Kings“ – „San Antonio Spurs“ 99:108.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius