2018 01 19

„Pacers“ neatlaikė įspūdingo „Blazers“ spurto, D.Sabonis – arti dvigubo dublio

„Indiana Pacers“ (24-21) 86:100 (28:29, 19:23, 27:22, 12:26) nusileido „Portland Trail Blazers“ (24-21) ekipai, o Domantui Saboniui trūko nedaug iki dvigubo dublio.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Tris kėlinius vyko atkakli kova, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ penkias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, Portlando klubas spurtavo 21:2 ir sugebėjo atitrūkti bei užtikrintai laimėti.

Startiniame „Pacers“ penkete žaidęs D.Sabonis per 33 minutes pelnė 9 taškus (4/9 dvitašk., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, tris kartus suklydo ir penkis kartus prasižengė.

Lietuvis puikiai susižaidė su Victoru Oladipu, kuris buvo rezultatyviausias komandoje su 23 taškais. Tiek pat pelnė ir D.Collisonas.

Portlando ekipą į priekį vedė 26 taškus surinkęs Daminas Lillardas. Jusufas Nurkičius pridėjo 19 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

„Blazers“ tai buvo penkta pergalė iš eilės namuose.

Indianos ekipoje Mylesas Turneris dėl traumos praleido penktas rungtynes iš eilės. Jis yra antras pagal rezultatyvumą komandoje šiame sezone.

Ketvirtajame kėlinyje trumpam į rūbinę buvo ištrūkęs CJ McCollumas, kai krepšininkui pasidarė bloga.

„Pacers“: D.Collisonas ir V.Oladipo po 23, T.Youngas 10.

„Blazers“: D.Lillardas 26, J.Nurkičius 19, C.McCollumas 16, S.Napieras 13, A.Aminu 12.