2021 04 03

Pavojaus signalas: D.Sabonis patyrė traumą ir nebaigė rungtynių

Domantas Sabonis nebaigė rungtynių dėl traumos, o „Indiana Pacers“ (21-26) namuose 97:114 (24:28, 25:32, 27:24, 21:30) krito prieš „Charlotte Hornets“ (25-23) komandą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis patyrė kulkšnies traumą. Iš pradžių jo situacija buvo neaiški, tačiau vėliau „Pacers“ paskelbė, kad lietuvis ant parketo nebegrįš ir ketvirtajame kėlinyje nepadės savo komandai.

Dar prieš rungtynes nebuvo aišku, ar D.Sabonis žais dėl neseniai patirtos šlaunies traumos.

Per 27 minutes lietuvis pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 bei prarado 2 kamuolius.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 18 taškų mažiau nei varžovai.

Į pergalę nugalėtojus vedė nuo suolo kilęs gynėjas Milesas Bridgesas, pelnęs 23 taškus.

Rungtynių metu dėl traumos „Hornets“ prarado Gordoną Haywardą.

„Mes stengiamės, mes tikrai stengiamės žmogaus. Dabar jaučiame daug sumišimo. Dėl visko kalti esame mes patys“, – sakė „Pacers“ treneris Nate'as Bjorkgrenas.

Indianapolio komanda kitas rungtynes išvykoje šeštadienį žais prieš „San Antonio Spurs“.

„Pacers“: C.LeVertas 16, D.McDermottas 13, T.J.McConnellas ir A.Holiday po 12, E.Sumneris ir G.Bitadze po 10.

„Hornets“: M.Bridgesas 23, C.Zelleris 17, T.Rozieras 15, B.Wanamakeris, P.J.Washingtonas ir G.Haywardas po 13, D.Grahamas 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas