2018 03 28

Pergalingas sugrįžimas: Domantas Sabonis padėjo įveikti NBA čempionus

Penkerias rungtynes dėl čiurnos traumos praleidęs Domantas Sabonis grįžo į aikštę. Jis pasirodė ant NBA čempionų parketo ir padėjo „Indiana Pacers“ išvykoje pranokti „Golden State Warriors“ 92:81 (18:27, 21:21, 29:22, 24:11). Tiesa, NBA čempionai paliko rūbinėje visus savo stipriausius ginklus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kovoje su „Pacers“ šeimininkų treneris Steve'as Kerras vertėsi net be keturių savo superžvaigždžių.

Stephenas Curry nerungtyniauja dėl kelio traumos ir į aikštę grįš tik įsibėgėjus NBA atkrintamosioms varžyboms.

Dėl šonkaulių traumos Kevinas Durantas praleido jau šeštą mačą paeiliui.

Draymondas Greenas dar neišsigydė gripo. Nors veržėsi į aikštę, „Warriors“ nusprendė patausoti savo puolėją.

Klay Thompsonas baigia išsigydyti piršto traumą, bet neturėtų grįžti į aikštę anksčiau nei artėjantį savaitgalį.

Maža to, „Warriors“ trūko dar bent dviejų žaidėjų – Omri Casspi bei Chriso Boucherio. Kita vertus, net ir be šešių krepšininkų NBA čempionai iki pertraukos primetė „Pacers“ savo žaidimą bei pirmavo dviženkliu skirtumu.

Tiesa, po pertraukos Indianos ekipa greitai persvėrė rezultatą ir puikia gynyba pasiekė pergalę. Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ praleido vos 11 taškų, o per visą antrąją mačo dalį čempionams leido įmesti vos 33.

D.Sabonis buvo aikštėje lemiamomis minutėmis. 21-erių puolėjas per 24 minutes pasižymėjo 7 taškais (3/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo bei prasižengė po 2 kartus.

Domantas jautė traumos padarinius ir nesijautė tvirtai aikštėje. Kita vertus, savo metimus jis atsirinko labai kruopščiai ir atakavo neklysdamas.

Vis dėlto D.Sabonio sugrįžimą palydėjo ir nemaloni žinia „Pacers“. Susitikimo pradžioje traumą patyrė kitas puolėjas Trevoras Bookeris, dėl čiurnos traumos nebaigęs mačo Ouklande.

„Pacers“: V.Oladipo 24, Th.Youngas ir B.Bogdanovičius po 17.

„Warriors“: N.Youngas 12, A.Iguodala ir Q.Cookas po 11, J.McGee 9.