2020 08 22

Peštynėmis pažymėtame mače – nesulaikomas G.Antetokounmpo ir užtikrinta „Bucks“ pergalė

„Milwaukee Bucks“ ekipa trečiosiose serijos rungtynėse užtikrintai 121:107 (31:23, 39:20, 29:34, 22:30) nugalėjo „Orlando Magic“ komandą, o susitikimas neapsiėjo be neramumų – kaip reikiant vienas kitam į atlapus kibo du varžovai.
Krepšininkų grumtynės „Bucks“ ir „Magic“ rungtynių metu
Krepšininkų grumtynės „Bucks“ ir „Magic“ rungtynių metu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ pirmauja 2-1.

Marvinas Williamsas iš „Bucks“ ir Jamesas Ennisas iš „Magic“ susikibo, kai antrajame kėlinyje Milvokio komanda pirmavo 19 taškų.

Po peštynių, kurių metu „Bucks“ trenerio asistentas Darvinas Hamas atsidūrė ant parketo, abu žaidėjai buvo išvaryti į rūbines.

Skaudesnė ši netektis buvo Orlando komandai, kuri dėl traumų ir kitų negandų neturi Jonathano Isaaco, Aarono Gordono, Michaelo Carterio-Williamso ir Mo Bambos.

Per pertrauką Milvokio komanda turėjo net 27 taškų persvarą ir per arti varžovų neprisileido. Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs net iki 34 taškų.

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo buvo sunkiai sustabdomas – pelnė net 35 taškus (10/11 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Iš žaidimo Milvokio ekipa pataikė 56,1 proc. metimų, kitos šių komandų rungtynės suplanuotos pirmadienį.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 35 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Middletonas 17, B.Lopezas 16, E.Bledsoe 14 (8 rez. perd.).

„Magic“: D.J.Augustinas 24, N.Vučevičius ir T.Rossas po 20, E.Fournier 13.