2019 01 12

Plakate varžovą įamžinęs Domantas Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas nuostabias rungtynes. Lietuvis pelnė dvigubą dublį, o „Indiana Pacers“ (28-14) klubas išvykoje 121:106 (31:22, 33:30, 32:30, 25:24) nugalėjo „New York Knicks“ (10-32) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Trečiojo kėlinio pradžioje D.Sabonis taip krovė iš viršaus viena ranka, kad jo kelyje buvęs Noah Vonlehas net neturėjo galimybių sutrukdyti.

Iš viso lietuvis per 32 minutes pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Per dvejas šio sezono rungtynes „Madison Square Garden“ arenoje D.Sabonis iš viso pelnė net 52 taškus ir atkovojo 24 kamuolius. Pataikymas – 21 metimas iš 26.

„Tai geriausia arena pasaulyje. Tiesiog norisi čia eiti į aikštę ir žaisti“, – po mačo kalbėjo D.Sabonis.

Puolėjas iš Lietuvos, paklaustas, kaip jaučiasi dėl padidėjusio krūvio, kuomet iškrito Mylesas Turneris, tikino, kad laukia sugrįžtančio komandos draugo. „Esu kiek pavargęs, mano kūnas nėra prie to pripratęs“, – sakė „Pacers“ lietuvis.

Po traumos jau sugrįžęs Victoras Oladipo Indianos ekipai pelnė 19 taškų.

„Manau, kad palaikėme gerą intensyvumą“, – akcentavo V.Oladipo.

„Knicks“ ekipa šiame mače vertėsi be Eneso Kanterio, Franko Ntilikinos ir Mitchello Robinsono.

„Knicks“: E.Mudiay 21, D.Dotsonas 15, K.Knoxas 14, T.Burke'as, N.Vonlehas ir T.Hardaway'us po 12.

„Pacers“: D.Sabonis 22 (15 atk. kam.), V.Oladipo 19, B.Bogdanovičius 15, T.Youngas 13.