2020 02 21

Po „All-Star“ pertraukos J.Valančiūnas į kovas grįžo pralaimėjimu

Į NBA arenas po „All-Star“ savaitgalio pertraukos sugrįžo krepšinis. Jonas Valančiūnas su „Memphis Grizzlies“ (28-27) išvykoje 125:129 (35:37, 26:33, 29:27, 35:32) krito prieš „Sacramento Kings“ (22-33).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 10 taškų mažiau nei varžovai.

Likus žaisti 3 minutes, „Kings“ persvara siekė vos 1 tašką (112:111), bet tuomet tritaškį smeigė Cory Josephas, o De'Aaronas Foxas surinko 5 taškus paeiliui ir šeimininkai nutolo 120:113.

„Grizzlies“ vėl sugebėjo nukirpti deficitą iki 1 taškelio (124:125), bet „Kings“ neklydo nuo baudų metimo linijos, o laiko užsikabinti jau buvo likę per mažai.

Kovą dėl kamuolių „Grizzlies“ šiame susitikime laimėjo net 51:27.

Harrisonas Barnesas nugalėtojus į pergalę vedė pelnydamas 32 taškus, jam geriausiai talkinęs D.Foxas surinko 26 taškus.

De'Anthony Meltonas su 24 taškais buvo rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose, Ja Morantas pridėjo 19 taškų.

„Kings“: H.Barnesas 32, D.Foxas 26, B.Hieldas 20, K.Bazemore'as 18.

„Grizzlies“: D.Meltonas 24, J.Morantas 19, T.Jonesas ir J.Jacksonas po 16, K.Andersonas 12, J.Jacksonas 11.