2020 01 06

Po JV ir kompanijos antausio – išskirtinė „Clippers“ reabilitacija namuose

Praėjo vos diena nuo tos akimirkos, kai finalinė rungtynių sirena užfiksavo sensacingą „Los Angeles Clippers“ pralaimėjimą prieš J.Valančiūno atstovaujamą „Memphis Grizzlies“, kai Los Andželo komanda vėl stojo į kovą. Nors pergalę šįkart pasiekti pavyko, tai toli gražu nebuvo labai paprasta.
„Los Angeles Clippers“ – „New York Knicks“
„Los Angeles Clippers“ – „New York Knicks“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Clippers“ nugalėjo „New York Knicis“ ekipą 135:132 (29:45, 47:24, 38:31, 21:32).

Pirmą kartą klubo istorijoje trys Los Andželo krepšininkai pelnė daugiau nei 30 taškų.

Nuo suolo kilęs Montrezlas Harrellas pelnė 34, rezervinis Lou Williamsas ir Paulas George'as surinko po 32.

Dar vienas įdomus faktas tas, kad jokie du krepšininkai, kilę nuo suolo, nepelnė po bent 30 taškų per rungtynes nuo 1970-71 metų sezono.

„Montrezlas ir Lou buvo fantastiški. Istorija yra gerai. Kažkam reikia ją rašyti“, – sakė „Clippers“ treneris Docas Riversas.

M.Harrellas po nuostabių rungtynių reporteriams interviu duoti nebuvo nusiteikęs ir tiesiog palinkėjo visiems gražaus sekmadienio.

Abi komandos šiose rungtynėse metė ne mažesniu nei 54 proc. taiklumu ir nespindėjo gynyboje.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje Los Andželo ekipa pirmavo 15 taškų (121:110), o likus 7 minutėms iki ketvirtojo pabaigos dar turėjo 11 taškų pranašumą.

Tačiau tuomet „Knicks“ pelnė 8 taškus be atsako, bet laiku pabudę „Clippers“ krepšininkai pergalės nepaleido.

Marcusas Morrisas pelnė 38 taškus pralaimėjusiems ir pagerino karjeros rekordą.

Antradienį „Clippers“ Los Andželo derbyje susikaus su „Lakers“.

„Clippers“: M.Harrellas 34, P.George'as ir L.Williamsas (9 rez. perd.) po 32, J.Greenas 11 (10 atk. kam.).

„Knicks“: M.Morrisas 38, R.Barrettas 24, J.Randle'as 16.