2018 01 02

Po sunkios pergalės – J.Valančiūno pokštas rekordą pagerinusiam D.DeRozanui

Jonas Valančiūnas aikštelėje buvo blankus, tačiau išsiskyrė po rungtynių. „Toronto Raptors“ (25-10) tik po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) palaužė „Milwaukee Bucks“ (19-16), o lietuvis kvatoti privertė ir komandos draugą, ir žurnalistus.
Jono Valančiūno pokštas DeMarui DeBrozanui
Jono Valančiūno pokštas DeMarui DeBrozanui / „Twitter“ nuotr.

Į pergalę „roplius“ atitempė net 52 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas. Jis pagerino klubo rezultatyvumo rekordą. Taip pat gynėjas tapo pirmuoju krepšininku, peržengusiu 50-ties taškų ribą Naujųjų metų rungtynėse.

Iš viso „Raptors“ istorijoje daugiau nei 50 taškų yra pelnę tik 3 žaidėjai: 2000 Vincas Carteris ir 2014-siais Terrence'as Rossas surinko po 51 tašką.

D.DeRozanas pataikė 17 iš 29 metimų bei realizavo visas 13 mestų baudų. Vien per pirmą kėlinį jis jau buvo pelnęs 21 tašką.

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido vos 16 minučių ir surinko 6 taškus (2/3 dvit.) bei atkovojo 5 kamuolius.

Tačiau lietuvis išsiskyrė geru humoro jausmu jau po mačo. Kai D.DeRozanas dalino interviu, JV priėjo iš nugaros ir parodė popieriaus lapą, ant kurio buvo užrašyta „52“.

Keletą sekundžių it įbestas pastovėjęs J.Valančiūnas sukėlė žurnalistų ir paties D.DeRozano juoką.

„Raptors“ įsirašė jau 9-ąją pergalę iš eilės prieš Rytų konferencijos komandas.

„Raptors“: D.DeRozanas 52 (8 rez. perd.), K.Lowry 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), S.Ibaka (8 atk. kam.) ir F.VanVleetas po 11.

„Bucks“: E.Bledsoe 29 (7 atk. kam.), G.Antetokounmpo 26 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Middletonas 18, T.Makeris 16.