2023 02 25

Po taškų fiestos NBA rungtynėse – ir pagyros žaidėjams, ir pašaipos dėl gynybos

Kai „Los Angeles Clippers“ ir „Sacramento Kings“ sužaidė antras rezultatyviausias rungtynes NBA lygos istorijoje, socialiniuose tinkluose pasipylė ir liaupsės, ir pašaipos.
Malikas Monkas
Malikas Monkas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kings“ su D.Saboniu 176:175 po dviejų pratęsimų įveikė „Clippers“, ir rezultatyvumu šios rungtynės nusileidžia tik 1983 m. mačui, kuriame „Pistons“ po trijų pratęsimų 186:184 nugalėjo „Nuggets“.

„Tikiu, kad sirgaliams tai buvo smagios rungtynės stebėti. Pamatėme neįtikėtiną taiklumą. Tai buvo aukščiausio lygio talentų pasirodymai. Pagyros žaidėjams“, – po mačo sakė Mike'as Brownas, „Kings“ treneris.

„Manau, tai buvo puikios rungtynės. Labai permainingos“, – pridūrė Tyronnas Lue, „Clippers“ strategas.

Jis pagyrė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusį Kawhi Leonardą, pelniusį 44 taškus. „Manau, jis buvo puikus susikurdamas progas tolimiems metims“, – sakė T.Lue.

NBA apžvalgininkas Benas Golliveris paklausė M.Browno, ar sirgaliams reiktų pratintis prie panašaus rezultatyvumo rungtynių. Treneris atsakė šmaikščiai: „Tikiuosi, kad ne. Kasdien vartoju vaikišką aspiriną. Bijau, kad reiktų dvigubos dozės, jei tokių rungtynių būtų daugiau“.

Sirgalių reakcijos socialiniuose tinkluose buvo dviprasmiškos.

Vieni žavėjosi ir įtikinėjo, kad tai tik parodo, kiek daug talentingų žaidėjų yra šiuolaikinėje NBA; kiti – šaipėsi, kad tai dar vienos „Visų Žvaigždžių“ rungtynės be jokios gynybos.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti