2021 01 05

Įspūdingoje pratęsimo dramoje – D.Sabonio komandos pergalė paskutiniu metimu

Domantas Sabonis buvo naudingas, tačiau nebaigė rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito. Vis dėlto tai nesutrukdė „Indiana Pacers“ (5–2) ekipai 118:116 (26:24, 27:27, 26:26, 27:29, 12:10) išvykoje laimėti pratęsimo trilerio prieš „New Orleans Pelicans“ (4–3) komandą po lemiamo Malcolmo Brogdono metimo.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 kartus suklydo.

Dėl surinktų 6 pražangų lietuviui rungtynės baigėsi anksčiau laiko – likus maždaug 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Pacers“ atkarpas pralaimėjo 13 taškų skirtumu.

Pergalę 21 tašką pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs M.Brogdonas išplėšė metimu aukšta trajektorija, kai iki pratęsimo pabaigos buvo likę vos 1,7 sek.

Rezultatyviausias „Pacers“ gretose buvo 25 taškus pelnęs Victoras Oladipo, svariai prisidėjęs prie to, kad Indianapolio klubas apskritai turėtų šansą pratęsime. Kai ketvirtojo kėlinio pačioje pabaigoje „Pelicans“ buvo priekyje 6 taškais, V.Oladipo smeigė itin tolimą tritaškį.

Pratęsimą išplėšė Mylesas Turneris, smeigęs tritaškį, kai iki kėlinio pabaigos buvo likusios 8,2 sek.

Brandonas Ingramas pralaimėjusiems pelnė 31 tašką, Zionas Williamsonas pridėjo 24 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais trečiadienį prieš „Houston Rockets“ komandą.

„Pelicans“: B.Ingramas 31, Z.Williamsonas 24 (10 atk. kam.), L.Ballas 18, E.Bledsoe 12 (11 atk. kam.).

„Pacers“: V.Oladipo 25, M.Brogdonas 21 (11 atk. kam.), D.Sabonis 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), M.Turneris 17, D.McDermottas 11.