2022 12 31

Prie komandos draugų šou prisidėjęs J.Valančiūnas džiaugėsi 23-iąja pergale

NBA čempionate Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 127:116 (37:27, 36:33, 32:31, 28:25) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ komandą ir į savo sąskaitą įsirašė 23-ąją pergalę (12 pralaimėjimų). Po šio laimėjimo „Pelicans“ dalinasi Vakarų konferencijos lyderių poziciją su Denverio „Nuggets“ ekipa.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AP nuotr.

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 10 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud,), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, taip pat kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Svarbiausi veikėjai per šias rungtynes buvo Naujojo Orleano komandos žaidėjai CJ McCollumas ir Zionas Williamsonas. Pirmasis pataikė net 11 tritaškių (karjeros rekordas) iš 16 bandymų (68,8 proc. taiklumas) ir surinko 42 taškus, o antrasis prie pergalės prisidėjo 36 taškais.

Būtent šio dueto pastangomis ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ atitrūko ir išsaugojo saugią persvarą prieš vieną stipriausių Rytų konferencijos komandų. „76ers“ neišgelbėjo Joelio Embiido 37 taškai ir Jameso Hardeno dvigubas dublis – 20 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Filadelfijos komanda (20 pergalių ir 14 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje užima 5-ąją vietą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti