2018 02 15

Prieš NBA Visų žvaigždžių savaitgalį – galingas Domanto Sabonio dėjimas Brukline

Domantas Sabonis parepetavo NBA Visų žvaigždžių šventei. Ketvirtajame kėlinyje galingu dėjimu sudrebinęs „Barclays Center“ arenos krepšį, lietuvis padėjo „Indiana Pacers“ palaužti „Brooklyn Nets“ krepšininkų pasipriešinimą 108:103.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečioji „Pacers“ pergalė iš eilės.

Likus rungtyniauti 4 min. 09 sek. „Nets“ dar pirmavo 95:93, tačiau Indianos ekipa pelnė 6 taškus be atsako ir ištrūko į priekį 99:93. Nuo tos akimirkos „Pacers“ nebeleido šeimininkams susigrąžinti persvaros.

Prieš lemtingą spurtą krepšį galingu dėjimu sudrebino Domantas Sabonis. Nepaisant Jarretto Alleno gynybos, 21-erių lietuvis drąsiai sugrūdo kamuolį į krepšį po prasiveržimo nuo tritaškio linijos.

„Boomshockalocka!“ – trimitavo „Pacers“ profilis tviteryje.

Nuo atsarginių suolo pakilęs Domantas Sabonis per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Gynėjai Victoras Oladipo nugalėtojams surinko 25, Cory Josephas – 15 taškų.

Įdomu, kad kai „Pacers“ rungtyniauja D.Sabonis, V.Oladipo ir kitas centras Mylesas Turneris, komanda šį sezoną laimėjo 24 rungtynes iš 34 (70,6 proc.).

„Pacers“ po šios pergalės neria į NBA Visų žvaigždžių savaitgalio pertrauką. Tiesa, kai komanda ilsėsis, Domantas Sabonis pats bus šventės Los Andžele dalyvis. Jis rungtyniaus NBA Kylančių žvaigždžių rungtynėse.

„Pacers“ pertrauką pasitinka su 33 pergalėmis bei 25 pralaimėjimais ir šeštąja vieta Rytų konferencijoje.

Septintą nesėkmę iš eilės patyrę „Nets“ Rytuose su 19 pergalių ir 40 nesėkmių žengia 13-i.

„Pacers“: V.Oladipo 25, C.Josephas 15, B.Bogdanovičius 14, Th.Youngas 13.

„Nets“: A.Crabbe'as 24, D.Carrollas 21, D.Russellas 18.