2016 03 19

„Rockets“ legendos akivaizdoje – solidus Donato Motiejūno pasirodymas

„Houston Rockets“ su rezultatyviai žaidusiu Donatu Motiejūnu šventė pergalę 116:111 (31:23, 23:29, 34:26, 28:33) namuose prieš „Minnesota Timberwolves“. Atrodo, kad komandą pabudino krepšininkų susirinkimas. Tai galėjo stebėti ir vienas geriausių komandos žaidėjų istorijoje – Hakeemas Olajuwonas.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
NBA | „Houston Rockets“(35-34) – „Minnesota Timberwolves“(22-47) 116:111 | Motiejūnas 17+9

Po Hjustono ekipos žaidėjų susirinkimo įžaidėjas Patrickas Beverley sakė, kad jam gaila kito jų varžovo.

Po pralaimėjimo „Clippers“ komanda atgavo pusiausvyrą ir išsiliejo ant „Timberwolves“.

Donatas Motiejūnas per 26 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvitašk., 1/2 tritašk.), atkovojo 9 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, perėmė vieną kamuolį ir vieną prarado.

Jamesas Hardenas ne tik pelnė 29 taškus, bet ir pridėjo 14 rezultatyvių perdavimų. P.Beverley buvo rezultatyviausias šiame sezone su 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmą kartą nuo 2012 metų net du žaidėjai surinko daugiau nei 10 rezultatyvių perdavimų. Sėkmingo pasitarimo pasekmė?

Šįkart „Rockets“ varžovams pirmajame kėlinyje leido įmesti tik 23 taškus. Jie NBA rikiuojuosi kaip viena daugiausiai taškų pirmajame kėlinyje praleidžiančių ekipų.

Karlas-Anthony Townsas Minesotos ekipai pelnė 32 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Po dviejų mėnesių pertraukos į aikštę sugrįžo Kevinas Garnettas.

Rungtynes stebėjo legendinis „Rockets“ žaidėjas Hakeemas Olajuwonas.​

„Rockets“: J.Hardenas 29, P.Beverley 18, M.Beasley ir D.Motiejūnas po 17, T.Ariza 15, D.Howardas 10.

„Timberwolves“: K.Townsas 32, A.Wigginsas 21, Z.LaVine'as 15, R.Rubio 14, G.Diengas 13, S.Muhammadas 12.