Ryškus pasirodymas: Domantas Sabonis trigubu dubliu nukalė „Kings“ pergalę

Domantas Sabonis ir toliau tempia „Sacramento Kings“ (21-13) ekipą link atkrintamųjų. Šį kartą Kalifornijos komanda 135:130 (36:27, 41:30, 30:40, 28:33) namuose palaužė „Toronto Raptors“ (14-21) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domas aikštę paliko su dar vienu trigubu dubliu – per 39 minutes pelnė 24 taškus (11/16 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei suklydo ir prasižengė po 6 kartus.

Tai buvo jau aštuntasis lietuvio trigubas dublis šį sezoną. Su tokia statistika D.Sabonis rungtynes užbaigė antrą kartą iš eilės ir trečiąsyk per keturias pastarąsias dvikovas.

Likus kiek daugiau nei minutei „Kings“ bokštas gavo šeštą pražangą ir paliko aikštę, bet tuo metu šeimininkai jau pirmavo 131:127 ir pergalės nebeišleido.

Po pirmos rungtynių pusės Sakramento klubas visiškai kontroliavo situaciją ir pirmavo 20 taškų skirtumu, bet po pertraukos svečiai iš Rytų sugebėjo įpūsti intrigos.

„Kings“ krepšininkai šiame mače pataikė net 21 tritaškį iš 38 (55 proc.) ir atliko 35 rezultatyvius perdavimus.

Sakramentas laimėjo antrą kartą iš eilės ir Vakaruose žengia penktas.

Toronto krepšininkai prieš išvyką į Kaliforniją irgi buvo laimėję dvi rungtynes paeiliui, bet Rytuose užima tik dvyliktą poziciją.

„Kings“: D.Sabonis (15 atk. kam., 11 rez. perd.) ir D.Foxas – po 24, K.Murray (12 atk. kam.) 18, H.Barnesas 16, M.Monkas (9 rez. perd.) 15.

„Raptors“: S.Barnesas ir I.Quickley 20, P.Siakamas (9 rez. perd.) ir D.Schroderis – po 18, J.Poeltlas, R.Barrettas ir C.Boucheras – po 14.