2021 04 02

S.Curry siautėjo, bet V.Oladipo debiutas Majamyje neprisvilo

Stephenas Curry padarė viską, kad jo komanda iškovotų pergalę saulėtame Majamyje, tačiau praėjusio sezono NBA finalininkai „Miami Heat“ (25-24) krepšininkai pergalės svečiams iš San Francisko neatidavė. Floridos ekipa namuose 116:109 (23:24, 36:30, 27:27, 30:28) palaužė „Golden State Warriors“ (23-25) ekipą.
Victoras Oladipo
Victoras Oladipo / „Scanpix“ nuotr.

„Karių“ neišgelbėjo net ir S.Curry 36 taškų pasirodymas.

Įžaidėjas pataikė 4 dvitaškius iš 8, 5 tritaškius iš 11 ir visus 13 baudų metimus. Be to, jis dar atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ gretose debiutavo Victoras Oladipo, į Majamį iš Hjustono atvykęs po mainų praėjusią savaitę.

28-erių gynėjas, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit., 2/5 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Gynėjas jau pirmajame kėlinyje pademonstravo „Heat“ sirgaliams savo atletiškumą, kai pabėgęs į greitą ataką galingai įkrovė kamuolį į krepšį. Tai buvo pirmas taiklus V.Oladipo metimas iš žaidimo vilkint Majamio komandos aprangą.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs „Heat“ klubas likus keturioms minutėms turėjo ir 13 taškų pranašumą (106:93), bet „kariams“ pavyko atkurti intrigą, kai likus 1 minutei ir 18 sekundžių po S.Curry tritaškio ir skirtumo liko jau tik 7 taškai (106:113).

Visgi kitoje aikštės pusėje metimą pataikė Tyleris Herro, o S.Curry tritaškis likus 12 sekundžių, galėjęs sušvelninti skirtumą iki 3 taškų, buvo labai netaiklus ir Majamis iškovojo pergalę.

Ji leido „Heat“ pakilti į penktąją Rytų konferencijos vietą. Majamio klubas yra vienas iš vos penkių Rytuose, turinčių teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą.

„Warriors“ Vakarų konferencijoje užima devintąją poziciją.

„Heat“: Jimmy Butleris 22 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 21 (4/11 trit.), Tyleris Herro 20, Bamas Adebayo 19 (9/9 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Trevoras Ariza ir Andre Iguodala po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (5/11 trit., 13/13 baud., 11 atk. kam.), Andrew Wigginsas 23 (5/11 trit., 8 atk. kam.), Draymondas Greenas 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).