2021 11 17

S.Curry spindėjo K.Duranto tvirtovėje, o „Warriors“ sudorojo „Nets“

Stephenas Curry pranoko buvusį komandos draugą Keviną Durantą, o jo atstovaujami „Golden State Warriors“ (12-2) pratęsė pasakišką sezono startą. „Kariai“ svečiuose 117:99 (31:34, 32:24, 35:18, 19:23) įveikė „Brooklyn Nets“ (10-5) krepšininkus.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Rungtynių baigtis išsisprendė trečiajame kėlinyje, kurį „Warriors“ laimėjo net 35:18.

Po dviejų ketvirčių „kariai“ turėjo tik penkių taškų persvarą, bet greitai po ilgosios pertraukos nutolo per 13 taškų, o surengę spurtą 18:5 po Andre Iguodalos tritaškio su kėlinio sirena svečiai prieš ketvirtąjį kėlinį triuškino varžovus 98:76.

Svariausiai prie šios atkarpos ir pergalės prisidėjo S.Curry, kurio sąskaitoje – 37 taškai. Snaiperis pataikė net 9 tritaškius iš 14, taip pat įmetė 3 dvitaškius iš 5 ir visus 4 baudų metimus. Ketvirtajame kėlinyje jis įskraidino tris tolimus metimus, galutinai išsklaidžiusius intrigą rungtynėse.

Įžaidėjui paliekant aikštę, jam Bruklino „Barclays Center“ arenoje net skambėjo „MVP“ skanduotės, nors „Warriors“ žaidė svečiuose.

Tuo tarpu kitoje aikštės pusėje strigo K.Durantas. Iki šių rungtynių rezultatyviausiu NBA krepšininku (vid. 29,6 taško) buvęs puolėjas šį kartą susidūrė su kieta Draymondo Greeno gynyba ir tepelnė 19 taškų (4/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.).

„Norėjau šio iššūkio, – po rungtynių apie gynybą prieš K.Durantą kalbėjo D.Greenas, su juo trejus metus kartu žaidęs „Warriors“ klube. – Manau, kad man visai padoriai sekėsi.“

Jau dvyliktą kartą laimėję „Warriors“ yra kol kas geriausia šio sezono ekipa. „Nets“ smuktelėjo į trečią vietą Rytų konferencijoje.

„Nets“: Jamesas Hardenas 24 (10/11 baud.), Kevinas Durantas 19 (6/19 metimai), Bruce'as Brownas 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (9/14 trit., 7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole'as 17 (6/6 dvit., 0/7 trit.), Draymondas Greenas 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).