2023 03 06

S.Curry sugrįžimą apkartino įspūdingą šou surengęs A.Davisas

Išsigydęs traumą Stephenas Curry po mėnesio pertraukos grįžo į rikiuotę tačiau pirmasis mačas snaiperiui gerokai apkarto. „Golden State Warriors“ svečiuose 105:113 kapituliavo prieš „Los Angeles Lakers“ (31-34) ekipą, kurioje įspūdingą pasirodymą surengė Anthony Davisas.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Be LeBrono Jameso ir D'Angelo Russello priversa žaisti „Lakers“ kur kas galingiau pradėjo mačą ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo 20 taškų persvara (32:21).

Visgi, kaip dažnai būna, „Warriors“ su S.Curry sugebėjo suorganizuoti įspūdingą sugrįžimą ir dar iki pertraukos išlygino rungtynių svarstykles.

Ketvirto kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 91:91, bet tuomet „Lakers“ šovė į priekį 10:2 ir dar vienam spurtui svečiai jėgų neturėjo.

A.Davisas nugalėtojams pelnė 39 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

S.Curry per 32 minutes surinko 27 taškus, iš kurių 19 pelnė paskutiniame ketvirtyje.

Prieš tai „Warriors“ buvo laimėjusi penkis mačus iš eilės ir dabar Vakarų konferencijoje užima penktą vietą.

Los Andželo komanda toje pačioje konferencijoje yra vienuolikta.

„Lakers“: Anthony Davisas 39, Austinas Reavesas 16, Troy Brownas 14, Malikas Beasley 12, Dennisas Schroderis 11, Jarredas Vanderbiltas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 27, Klay Thompsonas 22, Draymondas Greenas 15, Donte DiVincenzo 11, Jordanas Poole'as 10.