2019 01 01

Saboniai solidžiai pradėjo Naujuosius metus – tėvai stebėjo sūnaus pergalę

Kol Lietuva šventė Naujuosius metus, Domantas Sabonis prisidėjo prie „Indiana Pacers“ (25-12) pergalės 116:108 (33:25, 30:35, 34:21, 19:27) prieš „Atlanta Hawks“ (11-25). Indianoje sūnaus pasirodymą stebėjo ir Arvydas Sabonis su šeima.
Domantas ir Arvydas Saboniai
Domantas ir Arvydas Saboniai / 15min.lt montažas

D.Sabonis per 27 minutes pelnė 20 taškų (7/12 dvitašk., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

VIP ložėje su žmona Ingrida įsitaisęs Arvydas Sabonis akylai stebėjo sūnaus pasirodymą.

Už lietuvį rezultatyvesnis buvo tik 22 taškus surinkęs Victoras Oladipo.

Indianos ekipa kontroliavo rungtynių eigą, bet prieš didžiąją pertrauką tik tritaškis su sirena leido šeimininkams pirmauti 63:60. Antroje rungtynių pusėje „Pacers“ buvo vienu žingsniu priekyje, bet „Hawks“ galutinai palaidojo šansus laimėti, kai nesugebėjo pelnyti taškų paskutines dvi rungtynių minutes.

Indianos klubas šventė penktą pergalę iš eilės. Atlantos klubas pastaruoju metu žaidė solidžią atkarpą, tačiau „Pacers“ klubui pralaimėjo dukart per savaitę.

Atlantos klubas dėl traumos neteko Kento Bazemore'o, kuris nežais dvi savaites.

Indianos ekipa tapo vos trečiąja šį sezoną, pasiekusia 25 pergales. Be to, D.Sabonio klubas vienintelis NBA metus baigė nepralaimėjęs trijų mačų iš eilės.

„Pacers“: V.Oladipo 22, D.Sabonis ir M.Turneris po 20, B.Bogdanovičius 16, D.Collisonas 12, T.Evansas 10.

„Hawks“: J.Collinsonas ir K.Huerteris po 22, A.Lenas 19, T.Youngas 16.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius