2021 04 27

Šansą gavęs Deividas Sirvydis taškais pasižymėti nespėjo

Deividas Sirvydis po devynių dienų pertraukos gavo šansą pasirodyti NBA rungtynėse, bet taškais pasižymėti nespėjo.

Lietuvio atstovaujama „Detroit Pistons“ (19-43) ekipa namuose 100:86 (27:23, 28:21, 19:23, 26:19) įveikė „Atlanta Hawks“ (34-28).

D.Sirvydis aikštėje pasirodė iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 41 sekundę, tačiau per šį laiką statistiškai niekuo nepasižymėjo. Lietuviui esant aikštėje, „Pistons“ varžovams nusileido keturiais taškais.

Tai penkioliktas kartas šį sezoną, kai D.Sirvydis žengė į aikštę NBA rungtynėse. Iš viso 38 minutes jose sužaidęs vilnietis yra pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Pergalė Detroito klubui padėjo pakilti iš Rytų konferencijos dugno – „stūmokliai“ aplenkė „Orlando Magic“ (18-43) ekipą. Nepaisant to, „Pistons“ išsaugo jau tik teorinius šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.

Detroitui nusileidę „Hawks“ su „New York Knicks“ Rytuose dalinasi 4-5 vietas.

„Pistons“: Frankas Jacksonas ir Jerami Grantas po 18, Cory Josephas 15, Hamidou Diallo 14, Saddiqas Bey'us 11 (8 atk. kam.), Masonas Plumlee 10 (7 atk. kam.).

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 17 (3/10 trit., 7 atk. kam.), Kevinas Huerteris 15, Johnas Collinsas 14 (8 atk. kam.), Clintas Capela (15 atk. kam.) ir Danilo Gallinari po 12.