2021 04 15

Galingu dėjimu pyktį išliejęs Domantas Sabonis šventė pergalę Hjustone

Domantas Sabonis buvo vienas lyderių, o „Indiana Pacers“ (26-28) ekipa išvykoje po įtemptos kovos 132:124 (33:24, 42:31, 31:39, 26:30) palaužė „Houston Rockets“ (14-41).

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 4 kartus suklydo.

Ketvirtajame kėlinyje Domas galingai sužaidė vienas prieš vieną su Kelly Olynyku, nubloškė varžovą ant žemės be pražangos ir galingai sugrūdo kamuolį į krepšį.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 5 taškais mažiau nei varžovai.

Carisas LeVertas surinko 27 taškus Indianapolio komandai, Malcolmas Brogdonas buvo arti dvigubo dublio: 23 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

C.LeVertas buvo įtrauktas į mainus, kurių metu Jamesas Hardenas buvo išsiųstas iš „Rockets“ į „Brooklyn Nets“, o Victoras Oladipo patraukė iš „Pacers“ į Hjustoną.

Ir jei V.Oladipo stringa savo naujoje komandoje, tai C.LeVertas puikiai įsitvirtino „Pacers“ ekipoje. Per paskutiniąsias penkerias rungtynes jis pelno bent po 20 taškų.

Indianapolio komanda laimėjo penkerias iš paskutinių septynerių rungtynių, o štai „Rockets“ tai jau devinta nesėmė per 10 susitikimų.

Johnas Wallas pelnė 31 tašką „Rockets“ ekipai, Christianas Woodas pridėjo 25.

Per pertrauką „Pacers“ pirmavo užtikrintai 75:55, tačiau, likus žaisti tris minutes ketvirtajame kėlinyje, skirtumas buvo sumažėjęs iki septynių taškų. Vis dėlto pergalės varžovams svečiai neatidavė.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais penktadienį, kai svečiuosis pas vieną geriausių šio sezono komandų „Utah Jazz“.

„Rockets“: J.Wallas 31 (9 rez. perd.), K.Olynykas (10 atk. kam.) ir C.Woodas (13 atk. kam.) po 25, K.Porteris 19.

„Pacers“: C.LeVertas 27, M.Brogdonas 23 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), D.Sabonis 22 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), J.Lambas 18, T.J.McConnellas 12, O.Brissettas 10.