2022 04 28

Serija baigta: „Warriors“ užbaigė fantastiškai žaidusio N.Jokičiaus sezoną

Nikola Jokičius darė viską, ką galėjo, tačiau varžovai talento turėjo daugiau. Stepheno Curry vedamas „Golden State Warriors“ 102:98 (30:25, 18:23, 22:30, 32:20) namuose pranoko „Denver Nuggets“ ekipą ir žengė į NBA Vakarų konferencijos pusfinalį.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Steve'o Kerro auklėtiniai ketvirtfinalio seriją laimėjo 4-1.

S.Curry ir vėl buvo sunkiai sustabdomas. „Warriors“ mažylis per 37 minutes surinko 30 taškų, pataikęs penkis tritaškius iš 11. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir padarė 5 klaidas.

Kolorado komandos neišgelbėjo dar vienas įspūdingas N.Jokičiaus pasirodymas.

Serbas per 32 minutes irgi pelnė 30 taškų, atkovojo 19 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ dar turėjo dviženklį deficitą, tačiau lemiamą smūgį sudavė paskutinėje mačo atkarpoje.

Šeimininkai spurtavo 7:0 ir pirmą kartą po pertraukos išsiveržė į priekį 88:84.

„Nuggets“ dar buvo išlyginę rezultatą, bet tuomet iniciatyvos ėmėsi S.Curry. Jis per paskutinę minutę pelnė keturis taškus ir pergalės iš savo rankų „Warriors“ nepaleido.

Kitame etape San Fransisko komanda susitiks su „Memphis Grizzlies“ ir „Minnesota Timberwolves“ poros laimėtoju. Šiuo metu ketvirtfinalio serijoje Memfio ekipa pirmauja 3-2.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay Thompsonas ( 9 atk. kam., 4 per. kam.) ir Gary Paytonas – po 15, Andrew Wigginsas 12, Draymondas Greenas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (19 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok., 6 kld.), DeMarcusas Cousinsas 19, Aaronas Gordonas 15, Willas Bartonas ir Monte Morrisas – po 14.