2023 04 27

Situacija sudėtingėja: Domanto Sabonio sezonas pakibo ant plauko

Domantas Sabonis buvo puikus, tačiau „Sacramento Kings“ namų arenoje 116:123 (36:33, 20:27, 34:39, 26:24) krito prieš „Golden State Warriors“ ir atsidūrė per vieną pralaimėjimą nuo sezono pabaigos.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti dvi minutes, „Warriors“ pirmavo Sakramente 117:112, tačiau tuomet D.Sabonis pavaišino varžovus dėjimu iš viršaus. Atrodė, kad „Kings“ gali kabintis.

Bet varžovai reikalus sutvarkė.

Malikas Monkas nepataikė tritaškio, Andrew Wigginsas buvo taiklus iš dviejų taškų zonos (119:114), iš toli tikslo nepasiekė De'Aaronas Foxas, o iš po krepšio du taškus su pražanga rinko Stephenas Curry (122:114).

D.Sabonis ant parketo praleido 36 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė tašku mažiau nei varžovai.

Su lūžusiu pirštu rungtyniavęs De'Aaronas Foxas mačą baigė su 24 taškais savo sąskaitoje, jis taip pat išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

S.Curry nugalėtojams pelnė 31 tašką, nors pataikė tik du tolimus metimus iš 10-ties. Klay Thompsonas pridūrė 25 taškus (5/11 trit.).

Įspūdingą statistiką fiksavo Kevonas Looney, kuris per 35 minutes tesurinko 4 taškus, bet atkovojo net 22 kamuolius, iš kurių 7 – puolime.

Po šio pralaimėjimo „Kings“ atsidūrė itin nemalonioje situacijoje. Dvejas pirmas rungtynes laimėję Sakramento krepšininkai serijoje iki trijų pergalių atsilieka 2-3.

Dabar D.Saboniui, norint pratęsti sezoną, būtina laimėti dukart paeiliui.

„Kings“: D.Foxas 24, D.Sabonis (10 atk. kam.) ir M.Monkas po 21, H.Barnesas 13, K.Murray ir D.Mitchellas po 10.

„Warriors“: S.Curry 31, K.Thompsonas 25, D.Greenas 21, A.Wigginsas 20, J.Poole'as 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti