2018 12 13

Skausmo perkreiptu veidu – su NBA čempionais kovojęs Jonas Valančiūnas patyrė traumą

Geriausia NBA komanda „Toronto Raptors“ (23-7) 113:93 nugalėjo čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ (19-10) krepšininkus, tačiau Kanados klubas prarado traumą patyrusį Joną Valančiūną.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Lietuvis spėjo sužaisti tik 8 minutes, per kurias surinko 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, kai jam išniro kairės rankos nykštys.

Antrajame kėlinyje J.Valančiūnas varėsi kamuolį link krepšio ir bandė atakuoti, kai jam iš rankų jį išmušė Draymondas Greenas. Tiesa, kontaktas buvo toks stiprus, kad lietuvis griuvo ant parketo ir privertė sustabdyti žaidimą. J.Valančiūnui akivaizdžiai skaudėjo. Įdomu, kad D.Greenas išvengė pražangos.

Kol kas neaišku, kiek lietuvis negalės žaisti. Šį sezoną jis nepraleido nei vienerių rungtynių – sužaidė visas 29 mačus.

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad dėl traumos Toronto klubui antrose rungtynėse iš eilės nepadės Kawhi Leonardas, kuris susižeidė klubą.

Net ir be savo lyderio „Raptors“ dominavo visų rungtynių metu ir nepaliko šansų čempionams.

23 pergalę iškovojęs Toronto klubas pakartojo geriausią sezono startą klubo istorijoje.

Toronto klubą į pergalę vedė Kyle'as Lowry, kuris pelnė 23 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Dvigubą dublį surinko ir Serge'as Ibaka, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Warriors“ ekipai 30 taškų pelnė Kevinas Durantas.

Pastarąjį kartą Toronto klubas „Warriors“ tvirtovėje pergalę šventė 2004 metais, kai komandoje dar žaidė Vince'as Carteris.

„Warriors“: K.Durantas 30, K.Thompsonas 14, Q.Cookas 13, S.Curry 10.

„Raptors“: K.Lowry 23, S.Ibaka 20, D.Greenas 15, P.Siakamas 13, F.VanVleetas 10.

„Minnesota Timberwolves“ – „Sacramento Kings“ 130:141

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams