2021 06 03

Solidus J.Valančiūnas negelbėjo: „Grizzlies“ sezonas baigėsi

Jono Valančiūno ir „Memphis Grizzlies“ krepšininkų sezonas baigėsi. Lietuvis sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau jo komanda argumentų svečiuose prieš stipriausią Vakarų konferencijos komandą taip ir nesurado bei pralaimėjo „Utah Jazz“ ekipai 110:126 (27:47, 24:28, 25:31, 34:20).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Memfio komanda nusileido 1-4.

J.Valančiūnas žaidė 27 minutes ir pelnė 18 taškų (6/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius suklydo.

Visus šiuos skaičius lietuvis surinko per tris kėlinius ir lemiamoje atkarpoje nerungtyniavo.

Tayloro Jenkinso vyrai į nepatogią padėtį buvo įsprausti jau pirmajame kėlinyje. „Jazz“ labai galingai pradėjo rungtynes ir smogė savo oponentams per pirmąsias minutes – 40:19.

Po tokio šalto dušo „grizliai“ taip ir neatsipeikėjo, o trečiajame kėlinyje komandas skyrė net 35 taškų atstumas.

Nuostabias rungtynes sužaidė „Jazz“ žvaigždė Donovanas Mitchellas, per 29 minutes pelnęs 30 taškų ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitame etape Jutos komanda susitiks su „Dallas Mavericks“ arba „Los Angeles Clippers“ ekipa.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 ( 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 23 (15 atk. kam.), Royce'as O'Neale'as ir Bojanas Bogdanovičius (8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 17.

„Grizzlies“: Ja Morantas (7 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Dillonas Brooksas po 27, Jonas Valančiūnas 18, Jarenas Jacksonas 15.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas