Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2019 10 26

J.Valančiūnas rinko dublį, ginčijosi su teisėjais, bet „Grizzlies“ ir vėl pralaimėjo

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, tačiau ir vėl buvo priverstas aikštę palikti nuleista galva. Lietuvis buvo viena pastebimiausių figūrų aikštėje, bet „Memphis Grizzlies“ patyrė antrą pralaimėjimą šį sezoną, namuose 102:110 (29:25, 31:22, 21:32, 21:31) nusileidusi „Chicago Bulls“.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (4/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių, du kartus suklydo ir užsidirbo vieną asmeninę pražangą.

Antrajame kėlinyje susikivirčijęs su arbitrais dėl neskirtos techninės pražangos lietuvis gavo techninę pražangą.

Memfio komanda subyrėjo tik rungtynių pabaigoje. Įpusėjus ketvirtam kėliniui, „Grizzlies“ dar pirmavo 7 taškais, tačiau pralaimėjo atkarpą 5:13 ir padėties šeimininkais tapo svečiai.

Šansą laimėti namų komanda turėjo ir rungtynių pabaigoje, kai iš po krepšio taškus pelnė Ja Morantas (101:98). Visgi ir į tai „Bulls“ rado atsakymą – puikiai žaidęs Zachas LaVine'as ir Coby White'as atliko rezultatyvius reidus, o vėliau svečiai pergalę įtvirtino baudų metimais.

Čikagos ekipą į priekį vedė net 37 taškus pelnęs ir 6 kamuolius atkovojęs Z.LaVine'as

„Bulls“ šį sezoną laimėjo pirmą sykį, o Memfio komandą įveikė ketvirtą kartą per penkis pastaruosius susitikimus.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 23 (11 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 14, Jae Crowderis 13, Jonas Valančiūnas (13 atk. kam.) ir Ja Morantas po 10.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 37, Coby White‘as 25, Lauri Markkanenas (11 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky po 9.