2021 05 10

Sunkus Deivido Sirvydžio vakaras: pro šalį skriejo visi metimai

Deividas Sirvydis antrose rungtynėse iš eilės gavo progą rungtyniauti ilgiau nei 20 minučių, bet šį kartą sužibėti lietuviui nepavyko, o jo atstovaujami „Detroit Pistons“ (20-49) namie 96:108 (18:28, 21:29, 29:26, 28:25) nusileido „Chicago Bulls“ (29-39).
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sirvydis aikštėje praleido beveik 22 minutes, per kurias prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį bei abu baudų metimus ir taškų nepelnė.

Tiesa, lietuvis atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Šeštadienį vykusiose rungtynėse prieš „Philadelphia 76ers“ D.Sirvydis žaidė dar ilgiau – 24 minutes, ir pagerino karjeros rezultatyvumo (8 taškai) ir atkovotų kamuolių (6) rekordus.

Šį kartą lietuviui išsimesti šūsnies metimų nepavyko. Pirmojo kėlinio pabaigoje jis prametė iš po krepšio, antrojo pradžioje – nuo trijų taškų linijos, o per likusį žaidimo laiką snaiperis taip ir nebegavo progų atakuoti iš žaidimo.

20-mečiui D.Sirvydžiui nepavyko prisijungti prie kitų „Pistons“ naujokų, sėkmingai rinkusių taškus.

Detroito gretose net 85 iš 96 taškų pelnė pirmą sezoną NBA lygoje rungtyniaujantys krepšininkai, o Jahlilas Okaforas buvo vienintelis bent 23-ejų metų žaidėjas, pasižymėjęs „stūmoklių“ komandoje.

Savo ruožtu „Bulls“ nepraranda vilčių patekti į papildomą 7-10 vietų turnyrą paskutinių dviejų bilietų į atkrintamąsias varžybas.

11-ąją vietą Rytų konferencijoje užimančius „bulius“ nuo 10-oje esančių „Indiana Pacers“ (31-36) skiria dvi pergalės, o iki reguliariojo sezono pabaigos Čikagos ekipai lieka sužaisti ketverias rungtynes.

„Žinome, koks iššūkis mūsų laukia ir žaidėme šias rungtynes su didele energija. Turime išlaikyti tokį žaidimą, jei norime išgyventi šiame sezone“, – po mačo sakė rezultatyviausiai su 30 taškų žaidęs „Bulls“ lyderis Zachas LaVine'as.

„Pistons“ klubui iki reguliariojo sezono finišo liko trys mačai, bet atkrintamųjų viltis jau senokai palaidojusi Detroito ekipa Rytuose yra paskutinė.

„Pistons“: Killianas Hayesas 21 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Saddiqas Bey'us 20 (5/10 trit. 7 atk. kam.), Isaiah Stewartas 19 (7 atk. kam.), Sabenas Lee 13 (7 rez. perd.), Tyleris Cookas 12.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30 (6 rez. perd.), Nikola Vučevičius 29 (13/19 dvit., 1/8 trit., 16 atk. kam.), Coby White'as 21 (5/11 trit.), Thaddeusas Youngas 11.