2020 01 11

Susikovė L.Dončičius ir L.Jamesas: iš nevilties Luka suplėšė marškinėlius

LeBronas Jamesas pranoko Luką Dončičių, o „Los Angeles Lakers“ (31-7) išvykoje 129:114 (45:27, 34:31, 20:28, 30:28) nukovė „Dallas Mavericks“ ekipą.
Luka Dončičius ir LeBronas Jamesas
Luka Dončičius ir LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

L.Jamesas pelnė net 35 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. Traumą payrusį Anthony Davisą pakeitęs Kyle'as Kuzma pridėjo 26 taškus.

Karalius dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir padėjo „Lakers“ dar pirmoje mačo pusėje susikrauti net 22 taškų persvarą.

Puikiai „Mavs“ sutrikimą iliustravo L.Dončičius, kuris, prametęs du baudų metimus, grįždamas į gynybą tiesiog suplėšė marškinėlius.

Slovėnas per 32 minutes pelnė 25 taškus (7/14 dvit., 1/5 trit., 8/13 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Mavs“ treneris Rickas Carlisle'as ketvirtojo kėlinio pradžioje po antrosios techninės pražangos buvo išvarytas iš aikštės.

L.Jamesas ir L.Dončičius neturėjo pagrindinių savo pagalbininkų – A.Davisas ir Kristapas Porzingis praleido mačą dėl traumų.

„Mavs“ prisivijo varžovus per 10 taškų atstumą (81-91) trečiojo kėlinio pabaigoje, bet tai buvo mažiausias atstumas tarp komandų iki pat rungtynių pabaigos.

„Mavericks“: L.Dončičius 25 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), T.Hardaway 22, S.Curry 16, B.Marjanovičius 14 (10 atk. kam.), D.Finney-Smithas 13.

„Lakers“: L.Jamesas 35 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Kuzma 26, D.Howardas ir R.Rondo po 10.