2021 10 20

Šventė Milvokyje: „Bucks“ atsiėmė čempionų žiedus ir sutriuškino „Nets“

Pirmą kartą per 50 metų NBA čempionų titulą iškovojęs „Milwaukee Bucks“ klubas naują sezoną pradėjo pakiliomis nuotaikomis. Čempionų žiedus prieš pirmąsias rungtynes atsiėmę „elniai“ pasismagino sutriuškindami vienus pagrindinių savo oponentų „Brooklyn Nets“ krepšininkus – 127:104 (37:25, 29:34, 31:26, 30:19).

2020-2021 m. sezone triumfavę „Bucks“ prieš akistatą su „Nets“ atliko ypač malonų formalumą.

Milvokio krepšininkams iš pradžių buvo įteikti čempionų žiedai, o netrukus arenos palubėse atsidūrė ir apie laimėtą titulą skelbiantis transparantas.

Netrukus šventę „Bucks“ perkėlė ir į aikštę.

Nors pirmuosius sezono taškus pelnė „Nets“ centras Nicas Claxtonas, jau netrukus „Bucks“ perėmė iniciatyvą.

Vieną tritaškį po kito pataikę šeimininkai po Giannio Antetokounmpo šūvio nesužaidus nė pusės kėlinio pirmavo 18:8, o ketvirčio pabaigoje jau kone triuškino varžovus – 31:12. Iš viso Milvokis per pirmąjį ketvirtį pataikė net septynis tritaškius.

„Nets“ priartėjo antrajame kėlinyje, kai skirtumas buvo sumenkęs iki 5 taškų, tačiau pasivyti varžovų Bruklino komandai taip ir nepavyko.

Trečiajame kėlinyje G.Antetokounmpo vedami čempionai susigrąžino dviženklę persvarą ir po trijų ketvirčių pirmavo 97:85.

Galutinai „Bucks“ varžovus palaužė paskutiniame kėlinyje, kurio metu spurtavo 24:9 ir susikrovę triuškinančią 23 taškų persvarą atsakė į visus klausimus rungtynėse.

Įspūdingai sezono pradžią paminėjęs Giannis buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas.

Graikas per 31 minutę įmetė 32 taškus (11/21 dvit., 1/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kitoje aikštės pusėje Gianniui nusileisti neketino Kevinas Durantas – amerikietis per 30 minučių taip pat pelnė 32 taškus (10/18 dvit., 3/7 trit., 3/6 baud.), be to, dar atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Neišgelbėjo „Nets“ net ir fantastiškas Patty Millso debiutas. Pirmąsias rungtynes su Bruklino aprangą žaidęs australas pataikė visus septynis tritaškius ir pelnė 21 tašką. Tiek daugiau tritaškių debiutinėse rungtynėse naujoje komandoje dar nebuvo įmetęs joks žaidėjas.

„Nets“ vertėsi be Kyrie Irvingo, kuris nežaidžia ir nesitreniruoja su komanda dėl atsisakymo pasiskiepyti COVID-19 vakcina.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas (9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas (4/9 trit.) po 20, Jordanas Nwora 15, Jrue Holiday 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (11 atk. kam.), Patty Millsas 21 (7/7 trit.), Jamesas Hardenas 20 (4/8 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicas Claxtonas 12 (7 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti