„Timberwolves“ krepšininkai stumia „Suns“ žvaigždes lauk iš atkrintamųjų

Anthony Edwardsas pelnė 36 taškus, Rudy Gobert'as pridėjo 19 taškų ir 14 atkovotų kamuolių, o „Minnesota Timberwolves“ krepšininkai išvykoje 126:109 įveikė „Phoenix Suns“ NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos trečiosiose rungtynėse.

Rezultatas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje tapo 3-0 Mineapolio komandos naudai.

„Timberwolves“ gali iškopti į kitą etapą jau sekmadienį, jei vėl laimės Finikse.

Penktadienį svečiai užkūrė pirtį šeimininkams trečiajame kėlinyje, kai tritaškiais prapliupo Nickeilas Alexanderis Walkeris ir kiti Minesotos žaidėjai.

„Timberwolves“ sumetė 7 tritaškius iš 11 per kėlinį ir padidino skirtumą nuo 6 iki 22 taškų prieš ketvirtą kėlinį.

„Suns“ neišgelbėjo komandos žvaigždės – Bradley Bealas pelnė 28 taškus, Kevinas Durantas 25, Devinas Bookeris – 23.