2022 03 23

Trae Youngo šou Niujorke: suvertė beveik pusšimtį taškų

Trae Youngas vėl tildė „Madison Square Garden“ arenos tribūnas, o „Atlanta Hawks“ (36-36) krepšininkai išsivežė pergalę iš Niujorko.
Trae Youngas
Trae Youngas / „Scanpix“ nuotr.

T.Youngo vedami „vanagai“ svečiuose 117:111 (30:34, 34:24, 23:31, 30:22) nugalėjo „New York Knicks“ (30-42) komandą.

Praėjusių metų atkrintamosiose varžybose „Knicks“ ekipą pražudęs T.Youngas sulaukė atšiauraus sutikimo žymiausioje JAV arenoje, bet tai jo iš vėžių neišmušė.

Įžaidėjas per 39,5 minutės sumetė net 45 taškus (6/10 dvit., 7/15 trit., 12/14 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo pirmos T.Youngo rungtynės Niujorko publikos akivaizdoje šį sezoną, nes per Kalėdas vykusį „Hawks“ sugrįžimą į MSG areną jis praleido dėl traumos.

Jis pataikė ir vieną svarbiausių rungtynių metimų, kai tritaškiu išlygino rezultatą (105:105) likus žaisti mažiau nei trims minutėms.

Vėliau T.Youngas atliko rezultatyvų perdavimą Bogdano Bogdanovičiaus tritaškiui, paserviravo kamuolį ir De'Andre Hunterio tritaškiui, o po fantastiško momento suklaidinus Taj Gibsoną „Hawks“ spurtavo net 11:0 ir likus minutei atsiplėšė 113:105.

T.Youngui puikiai talkino ir geriausią sezono mačą sužaidęs B.Bogdanovičius. Serbas pelnė 32 taškus (7/10 dvit., 4/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ šia pergale sutvirtino savo pozicijas Rytų konferencijos 10-oje vietoje. Nuo žemiau esančių „Washington Wizards“ (30-41) „vanagai“ jau turi šešių pergalių persvarą, tad yra beveik užsitikrinę vietą įkrintamųjų turnyre.

„Knicks“ Rytuose užima vos 12-ąją vietą ir beveik prarado viltis žengti į įkrintamąsias, jau nekalbant apie atkrintamąsias.

„Knicks“: RJ Barrettas 30 (9/25 metimai, 11/17 baud., 13 atk. kam.), Alecas Burksas 21, Immanuelis Quickley 17, Evanas Fournier 11, Obi Toppinas 10 (7 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 45 (7/15 dvit., 12/14 baud., 8 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 32 (11/20 metimai), Kevinas Huerteris 14 (8 atk. kam.), De'Andre Hunteris ir Danilo Gallinari (10 atk. kam.) po 10.