2018 12 23

Trijų pratęsimų dramoje „Wizards“ laimėjo rezultatyviausią NBA dešimtmečio mačą

„Washington Wizards“ (13-20) ir „Phoenix Suns“ (8-25) ekipoms prireikė net trijų pratęsimų, kad išsiaiškintų, kuri šiuo metu yra stipresnė NBA lygoje. Galiausiai rezultatu 149:146 (33:29, 22:26, 28:24, 26:30, 40:37) triumfavo namuose žaidusi „Wizards“.
„Wizards“ – „Suns“
„Wizards“ – „Suns“ / „Scanpix“ nuotr.

Tai šeštoji „Wizards“ pergalė per septynias pastarąsias tarpusavio akistatas.

Kartu komandos pelnė 295 taškus, ir tai rezultatyviausios rungtynės nuo 2008 metų balandžio, kai tiek pat taškų buvo surinkta per „Denver Nuggets“ ir „Seattle SuperSonics“ akistatą.

Rekordas priklauso „Detroit Pistons“ ir „Nuggets“ klubams, kurie 1983 metais, taip pat trijų pratęsimų mače, bendrai sumetė 298 taškus.

Papildomos žaidimo minutės įspūdingą trigubą dublį leido atlikti „Wizards“ lyderiui Bradley Bealui, kuris pelnė 40 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atlik 15 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, ir suklydo jis net 8 kartus.

31 tašką nugalėtojams pelnė Thomas Bryantas, po 20 – Markieffas Morrisas bei Jeffas Greenas.

Beje, susitikimą dėl ligos praleido kitas „Wizards“ lyderis Johnas Wallas.

„Suns“ ekipoje išsiskyrė Devinas Bookeris, surinkęs 33 taškus ir atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų, bet pataikęs tik 2 tritaškius iš 12-ikos.

28 taškus pelnė T.J.Warrenas, 26 – Deandre Aytonas, kuris taip pat atkovojo 17 kamuolių.