2017 03 15

Viltis dar gyva: Carmelo šou ištempė Mindaugo Kuzminsko klubą į pergalę

„New York Knicks“ jau ketvirtą sezoną iš eilės gali likti be atkrintamųjų varžybų, bet kol viltis dar gyva, Carmelo Anthony daro viską, jog jo karjera Niujorke įgytų kokią nors prasmę. „Knicks“ lyderio šou ištempė Mindaugo Kuzminsko klubą į pergalę prieš „Indiana Pacers“ 87:81 (18:24, 24:28, 20:12, 25:17).
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nugalėjo „Pacers“ 87:81.
  • M.Kuzminskas nežaidė.
  • C.Anthony ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 iš 22 savo taškų.
  • K.Porzingis patyrė traumą.

„Man tai labai sunku. Bet kol dar yra šansų, reikia kautis“, – sakė C.Anthony, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 iš 22 savo taškų.

O atrodė, kad „Knicks“ ramiai sutiks 4-ąjį pralaimėjimą iš eilės, kai „Pacers“ trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkavo „Madison Square Garden“ arenoje 59:46.

Bet C.Anthony inicijuotas spurtas 18:3 leido „Knicks“ baigti kėlinį pirmaujančiųjų vaidmenyje 64:62.

„Kol dar liks bent teorinių galimybių, mes kausimės, – tikino treneris Jeffas Hornacekas. – Bet kartais reikia būti realistu: ar mes pajėgūs laimėti 7 likusias rungtynes iš 14? Kad tai nutiktų, reikia, kad susidėtų daug aplinkybių.“

Iki reguliariojo sezono finišo „Knicks“ likus žaisti 14 mačų, Niujorkas nuo aštuntoje vietoje esančių „Milwaukee Bucks“ atsilieka 5 pergalėmis, todėl reikės laimėti, ko gero, daugiau nei 7 kartus.

Užduotį galėjo apsunkinti Kristapo Porzingio trauma. Dėl kairės šlaunies sumušimo latvis trečiajame kėlinyje paliko aikštę ir į ją daugiau nebesugrįžo. Trauma atrodė skausmingai, bet „Knicks“ viltis ramino, kad didelio skausmo nebejaučia ir, ko gero, žais jau kitame mače.

O toks žaidimas teikia vilčių. „Knicks“ šį sezoną taip gerai dar nesigynė.

Per du pirmuosius kėlinius „Pacers“ pelnė 52 taškus, o po pertraukos – vos 29, pataikę tik 12 metimų iš 46. Tiek mažai taškų po pertraukos į „Knicks“ krepšį šį sezoną nebuvo įmetusi nė viena NBA komanda.

Viskas atrodo labai paprasta – kai „Knicks“ praleido mažiau nei 90 taškų, šį sezoną laimėjo visas trejas rungtynes.

Ketvirtadienį „Knicks“ gali pradėti pergalių seriją, nes susitiks su prasčiausia NBA ekipa „Brooklyn Nets“ ir sieks jai atsirevanšuoti už sekmadienį patirtą nesėkmę 112:120.

Galbūt tada J.Hornacekui prireiks M.Kuzminsko pagalbos – lietuvis dvikovoje su „Pacers“ nebuvo pakeltas nuo suolo.

„Knicks“: C.Anthony 22 (13 atk. kam.), D.Rose'as 16, W.Hernangomezas 13 (16 atk. kam.), K.Porzingis 11.

„Pacers“: P.George'as 22 (10 atk. kam.), M.Turneris 17 (12 atk. kam.).