Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2021 12 30

Vos kvėpuojančiai „Lakers“ ekipai antausį tėškė ir „Grizzlies“

Ja Morantas buvo nesulaikomas, o „Memphis Grizzlies“ (22-14) panaikino deficitą ir tėškė antausį „Los Angeles Lakers“ ekipai 104:99 (23:30, 25:24, 30:29, 26:16).
Ja Morantas
Ja Morantas / „Scanpix“ nuotr.

Ja Morantas pelnė net 41 tašką, pataikęs 6 tritaškius iš 7. Desmondas Bane'as pridėjo 20 taškų.

J.Morantas surinko net 25 taškus antroje rungtynių pusėje, 14 jų – trečiajame kėlinyje. Net 11 iš paskutinių 15-kos rungtynių taškų buvo pelnyti „Grizzlies“ talento.

LeBronas Jamesas surinko 37 taškus dieną prieš savo 37-ąjį gimtadienį, sugriebė 13 kamuolių, tačiau nei jo, nei trigubą dublį rinkusio Russello Westbrooko pastangų vėl nepakako.

„Grizzlies“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir dabar turi 22 pergales ir 14 pralaimėjimų. „Lakers“ krito šeštą kartą per septynerias rungtynes, o pergalių ir pralaimėjimų santykis – 17-19.

„Koks neįtikėtinas Ja vakaras, – sakė treneris Tayloras Jenkinsas. – Kai jis pradėjo siausti, tai užvedė visus. Nuo pirmosios jo dienos sakome, kad jis tokioms akimirkoms sutvertas.“

„Lakers“ turėjo šešių taškų pranašumą per pertrauką, trečiajame kėlinyje padidino skirtumą jau iki 14 taškų (80:66), bet tuomet prasidėjo „grizlių“ šou.

„Grizzlies“: J.Morantas 41 (6/7 trit., 10 atk. kam.), D.Bane'as 20, J.Jacksonas 15, K.Andersonas 8.

„Lakers“: L.Jamesas 37 (13 atk. kam.), R.Westbrookas 16 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), M.Monkas 15.

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius