Sportas gyvai
2022 03 13

Ą.Tubelio atstovaujamas Arizonos universitetas tapo konferencijos čempionu

Arizonos „Wildcats“ (31-3) studentų komanda, kuriai atstovauja ir lietuvis Ąžuolas Tubelis, „Pac 12“ konferencijos finale 84:76 (35:40, 49:36) sugebėjo palaužti „UCLA Bruins“ (25-7) krepšininkus.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“ nuotr.

Pralaimėję pirmą rungtynių dalį, „Wildcats“ po pertraukos turėjo lipti net iš 12 taškų deficito, tačiau tuomet suorganizavo įspūdingą spurtą 22:5, kurio metu perlaužė rungtynes ir tapo „Pac 12“ konferencijos nugalėtojais.

NCAA „kovo beprotybei“ startas bus duotas jau kovo 15-ąją, o pirmasis skirstymas atitektų turėtų būtent „laukinėms katėms“ iš Arizonos.

Ą.Tubelis nugalėtojams per 28 minutes surinko 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Naudingiausiu finalo krepšininku buvo pripažintas Bennedictas Mathurinas, pelnęs net 27 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Arizona Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 27 (7 rez. perd.), Dalenas Terry 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Christianas Koloko 13 (10 atk. kam., 4 blk.), Ąžuolas Tubelis 9.

„UCLA Bruins“: Julesas Bernardas 19, Jaime Jacquezas Jr. 18 (10 atk. kam.), Johnny Juzangas 16, Tygeras Campbellas 14.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius