2015 06 17

JAV žiniasklaida stebisi Davido Blatto kalbą rūbinėje vaikiškai ignoravusiu J.R.Smithu

Kai šeštosiose NBA finalo serijos rungtynėse „Cleveland Cavaliers“ po dviejų kėlinių 43:45 atsiliko nuo „Golden State Warriors“, Davidas Blattas per ilgąją pertrauką rūbinėje savo auklėtinius bandė užvesti lemiamam šturmui. Tačiau panašu, kad ne visi klausėsi stratego žodžių. JAV žiniasklaida stebisi sunkiu charakteriu garsėjančio J.R.Smitho veiksmais – atrodė, kad krepšininkas per pertrauką tiesiog užsnūdo ir akivaizdžiai nesiklausė trenerio.
J.R.Smithas
J.R.Smithas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Beje, būtent po pertraukos „Warriors“ surengė spurtą, laimėjo trečiąjį kėlinį 28:18 ir nusitiesė kelią NBA čempionų titulo link.

J.R.Smitho žaidimas finalo serijoje nuvylė „Cavaliers“. Kai dėl traumų Klivlando komandai nebegalėjo padėti Kyrie Irvingas bei Kevinas Love, visi tikėjosi aktyvaus ir rezultatyvaus J.R.Smitho žaidimo.

Tačiau aikštingasis 29 metų 198 cm ūgio gynėjas finale rinko vidutiniškai 11,5 taško, pataikydamas vos 31,2 proc. visų metimų ir tik 29,4 proc. tritaškių.