TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 12 22

M.Buzelis buvo solidus, bet jo komanda – nušluota

Mato Buzelio atstovauja „G League Ignite“ (4-12) komanda patyrė skaudžią nesėkmę G lygoje. Iš jaunų talentų sudaryta ekipa 90:113 (24:22, 15:31, 18:36, 33:24) nusileido „Grand Rapids Gold“ (5-11) komandai.
Matas Buzelis
Matas Buzelis / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Matas Buzelis

Pergalės pamatus Mičigano valstijos ekipa pasidėjo per įspūdingus antrą ir trečią kėlinius, kuriuos sudėjus laimėjo net 67:33. Vienu metu jų pranašumas buvo pasiekęs net 36 taškus.

M.Buzelis per 31,5 minutės pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Šį sezoną G lygoje JAV užaugęs Lietuvos talentas vidutiniškai pelno po 13,7 taško ir nusiima po 5,4 kamuolio po krepšiais.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti