TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 08 28

Milžinišką pranašumą pabėrusi Serbija pergalės iš rankų nepaleido

Serbijos rinktinė lyg uraganas nusiaubė Puerto Riko gynybą pirmoje mačo dalyje, o antrojoje persvarą išlaikė ir iškovojo pergalę 94:77 (27:15, 30:12, 18:31, 19:19).

Nuostabiai rungtynes pradėjo Serbijos rinktinė – jie laimėjo pirmąją mačo pusę net 57:27, o didžiausia Svetislavo Pešičiaus auklėtinių persvara siekė 32 taškus.

Vis dėlto Puerto Rikas po pertraukos ėmė artėti. Jie ketvirtojo kėlinio viduryje atsiliko vos 10 taškų (71:81) ir buvo patikėję stebuklu, tačiau tuomet serbai surengė spurtą 10:0, pabėgo ir nukeliavo į pergalę.

Serbijos vyrai atliko net 25 rezultatyvius perdavimus, greitose atakose pelnė 21 tašką, net 48 taškus jie suvertė iš baudos aikštelės, varžovai – vos 18.

Bogdanas Bogdanovičius ir Nikola Jovičius surinko po 17 taškų nugalėtojams.

Serbams tai antra pergalė per dvejas rungtynes, Puerto Rikas laimėjo pirmąjį savo mačą prieš Pietų Sudaną, jiems dabar būtina nugalėti Kiniją paskutiniajame B grupės mače.

Puerto Rikas: I.Pineiro 14, J.Howardas 13, A.Fordas, S.Thompsonas ir T.Watersas po 9.

Serbija: B.Bogdanovičius ir N.Jovičius po 17, A.AAvramovičius 15, N.Milutinovas 12 (15 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti