2021 11 13

NCAA lygoje – nesulaikomas Ą.Tubelis ir juoda naktis A.Marčiulioniui

19-metis Ąžuolas Tubelis buvo ryškiausias žaidėjas aikštelėje, o jo atstovaujama „Arizona Wildcats“ (2-0) ekipa išvykoje 104:50 (49:24, 55:26) daugiau nei dvigubai nušlavė „UT Rio Grande Valley Vaqueros“.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dėl akivaizdaus svečių pranašumo vos 16 minučių žaidęs Ą.Tubelis buvo rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas – pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.) ir sugriebė 9 kamuolius.

„Jeigu žaisime taip, kaip žaidėme šiose rungtynėse – iškovosime daug pergalių. Kai turime gerą atkarpą, turime stengtis ją tęsti. Turime dalintis kamuoliu, žaisti kietai ir greitai“, – kalbėjo Ą.Tubelis.

Dviem minutėms į aikštę žengęs Ąžuolo brolis Tautvilas Tubelis taškais nepasižymėjo, bet sykį suklydo. Buvęs žalgirietis estas Kerras Kriisa nugalėtojams pridėjo 9 taškus (3/6 trit.).

Kitose rungtynėse juodai nesisekė Augustui Marčiulioniui. Visus metimus „iš žaidimo“ prametęs lietuvis (0/1 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.) per 19 minučių pasižymėjo tik 1 tašku ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Tiesa, A.Marčiulionis galėjo džiaugtis pergale. Jo atstovaujama „Saint Mary's“ koledžo „Gaels“ (2-0) komanda namie 67:58 (28:31, 39:27) įveikė „Texas Southern Tigers“ (0-2) studentus.

Laimėjo ir Simonas Lukošius. Nors suklydo net 5 kartus, jis pridėjo 4 taškus (1/3 trit., 1/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus per 27 minutes, o jo atstovaujama „Butler Bulldogs“ (2-0) komanda 85:53 (38:30, 47:23) įveikė „Central Arkansas Bears“ (0-2).